Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet belőle baba? Progesztero...

Lehet belőle baba? Progeszteron szint.

Figyelt kérdés
Terheléses inzulinon voltam,ahol az első eredményemen a progeszteron szintem 33,6 nmol/L volt,holnap megyek a másik vérképemért...az a kérdésem,hogy lehetséges-e,hogy ha feljebb megy a progeszteron szintem akkor lehetek-e terhes?volt-e már valaki igy ezzel?
2011. szept. 5. 11:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) jövőhétre van időpontom a nőgyógyászhoz...ha holnap elvégzek egy tesztet,az már kimutatja ha terhes lennék?
2011. szept. 8. 16:01
 12/15 anonim válasza:
A terhességi teszt általában az ovuláció után kb. 2 héttel megbízható. Az utolsó menstruációd első napja után olyan 28 nappal már egészen megbízható. Én ezen felül várnék még 2-3 napot.
2011. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
2 pozitív teszten vagyok túl :) már csak arra várok,hogy az orvos megerősítse a "diagnózist"...ami majd csak jövőhéten lesz :)
2011. szept. 10. 15:06
 14/15 anonim válasza:
Jajj, de szuper! Nagyon-nagyon gratulálok!
2011. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) bár aggódom,hogy a magas inzulinszintem miatt,nehogy baja legyen a babámnak.... :( ma megyek orvoshoz!
2011. szept. 12. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!