Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki még nem tud a...

Ha valaki még nem tud a terhességéről (azaz pár hetes vagy csak pár napos) és elmegy koncertre lehet baja a babának? Pl halláskárosodás a hangos zenétől?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdésnek hangzik, de érdekelne, hogy ilyenkor eshet-e baja egy magzatnak ettől vagy esetleg a motorozástól terepen meg hasonlóktól.
2011. szept. 5. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem tudják az első hetekben, hogy terhesek és különféle dolgokat csinálnak, de mégsem lesz baja a babának.

Halláskárosodása max. neked lesz, nem neki. Ilyenkor még nagyon pici.

Persze vigyázz magadra, ne vadulj, ne emelgess nehezet, ne őrjöng. De igazából, ha egy magzat meg akar tapadni, akkor meg is fog és le nem rázod 9 hónapig magadról. :)

2011. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem lehet, főleg halláskárosodása nem. A motorozással érdemes vigyázni, de egy még fel sem ismert terhességnél az sem okozhat gondot, feltéve, ha nem esel el, de még akkor sem biztos. Később a rázkódás miatt érdemes felhagyni vele.

Amúgy örülök, hogy koncertezős, belevaló csajjal találkozom itt. Én is gyakran járok koncertre. Terhesség alatt is elmentem, csak a tömegen kívül álltam meg. Annyit tapasztaltam, ha túl hangos volt a zene, a baba is rákapcsolt odabenn, ilyenkor még távolabb mentem.

A motor nehezebb eset volt. Ém chopperrel járok, ha tehetem, de terhesen nem ültem fel. Alig vártam, hogy újra mehessek, de a babára muszáj volt vigyázni.

2011. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyen céges buli volt nem nagyon megyek koncertre anyagi és baráti okok miatt. Itt a községben elég nehéz ismerkedni, nem is járok egyedül sehova sem, én batárokkal szívesebben lógnék erre-arra. Erre a bulira is csak kinéztem. Ez a kérdés csak felmerült bennem, ha terhes lennék árthatna-e a babának, de apárommal nem tervezünk gyereket csak érdekelt.

23/N

2011. szept. 5. 12:24
 4/5 A kérdező kommentje:
No és a terepmotorozás?
2011. szept. 12. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesen nem zötykölődnék úttalan utakon, de mondjuk, ha a magzat rendesen beágyazódik, akkor nem fogsz tőle egy könnyen megszabadulni. Viszont én nem vadulnék, a babám épsége bárminél fontosabb.
2011. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!