Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal 6 nappal ezelött...

A barátommal 6 nappal ezelött lefeküdtünk először, viszon bennem élvezett el véletlenül de rögtön kivette szóval nem teljesen ment minden belém. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azóta nagyon megnőtt az étvágyam és a mellem is elkezdett nagyobbodni vagy keményedni nem tudom pontosan, viszont ez menzez elött is szokott lenni. Elmentem terhességi tesztet venni de azt mondtak hogy az első napi menzesz kimaradásakor után kell megcsinálni. Ha most megcsinálom helyes eredményt fog mutatni? és mért csak akkor lehet? Az azt jeleni meg 2 hetet varnom kell! azon kivul ha első alkalom volt akkor is teherbe lehet esni? és szereintek az alábbiak alapján van esélye hogy terbes lennék? :S 16L
2009. ápr. 20. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy teherbe lehet esni! de ha ennyire tudatlan vagy szerintem még várnod kéne a nagy szexeléssel...

Van többféle teszt is.

Szerintem egyébként még nem lehetsz terhes, vagyis ilyen hamar nem jelentkeznek tünetek.

De van rá esély, hogy terhes vagy, de mégis mit gondoltál?

Át kellett volna gondolni kicsit és akkor msot nem lennél bajban.

Vegyél teszteket és csináld meg, ha szerencséd van megúszod.

2009. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem még korai a jeleket terhességnek betudni, azok csak később jelentkeznek, 2-3 hét után. Igen, lehet az első alkalom után is terhes az ember lánya, de azért az nem olyan könnyű. Vannak olyanok akik évekig próbálkoznak. A terhességi teszt tényleg csak menszi után mutatja ki, bár nekem 10 nap után már kimutatta.
2009. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

A védekezés nélküli szex nemkívánt terhességhez vezethet akkor is ha csak egy alkalom volt és akkor is ha csak keveset élvezett beléd a barátod, mivel több millió spermiumot lövell ki viszont abból egyetlenegy is elég egy gyermekhez, és a spermiumok akár 72 óráig is megőrzik termékenyítőképességüket.

Terhességi tesztet legkorábban az elmaradt menstruáció utáni napokban érdemes csinálni.

A megtermékenyülés a petevezetőben zajlik, a ciklus közepén, a megtermékenyült petesejt 5-7 napot lebeg a méh üregében mielőtt beágyazódna. A beágyazódást követően eltelik egy hét mikor meg kellene jönni a menstruációnak. Az első tünetek ekkor kezdődnek ( mellérzékenység, de az nagyon érzékeny, szinte fáj, reggeli aluszékonyság, szagundor, a hányingeres émelygős időszak 4-5-6 hét körül kezdődik )


Ha nem vagy terhes akkor legközelebb védekezzetek!! Ha mégis teherbe estél kérj azonnal segítséget édesanyádtól !!!



Kétgyermekes anyuka

2009. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen igy lehet teherbe esni.de a tunetek szerintem nem jelentkeznek iljen hamar vannak tesztek amik igen koran kimutatjak a terheseget meg a varhato menzesz kimaradasa elott.nem szabad igy jatszani ha nem akarsz gyereket.kerj olyan tesztet ami hamarabb kimutatja a terhesseget.de megis a menzesz utan menyi idore voltatok egyutt?
2009. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az elso valaszolonak .en csak azt nem ertem hogy mert kell mindjart minden fiatal es nem ellege informalt fiatalt letamadni mert szerintem nagyon sok mullik a szulon is hogy mit kozol a gyerekevel.nekem is van gyerekem.es velem sem kozoltek sok mindent ugyhogy eleg baj ha ilyen tudatlanok a fiatalok es bajba kerulnek de az biztos hogy en le fogok ulni a gyermekemmel es megbeszelni amit velem nem beszelt meg senki.
2009. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a menzesz után 2 hétre történt a dolog.


igen az én anyukám se tartott soha szexbeszámolót


köszönöm a válaszokat :)

2009. ápr. 20. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

1. vagyok


Az én anyukám sem tartott soha, mindent a barátoktól az iskolából és a médiából tudok. Meg mert ÉN UTÁNA NÉZTEM A NETEN MIELŐTT SZEXELTEM!

Na mondjuk én nem akartam terhes lenni és nekem fontos volt ez.

Elnézést, ha "letámadtam" a kérdezőt, csak félig volt szándékos.

2009. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen terhes lehetsz! Sot nem is kell hogy a baratod elelvezzen benned, eleg hogyha elovaladek (szintelen) jut beled!

Es akkor is terhes lehetsz ha az eleted elso alkalma volt. Es menstruacio alatt is teherbe eshetsz! Szoval az lebegjen mindig de mindig a szemed elott, hogy te mindig, minden egyes alkalommal (mindegy hogy a barataid mit mondanak!!!!!) terhes lehetsz.

Menjel el nogyogyaszhoz, irassal vele fogamzasgatlo tablettat, es ha kell fizessetek felesbe ki a baratoddal, szerintem ugy igazsagos a dolog.

Szoval jol vigyazz, es ha most nem estel teherbe, akkor az csak a szerencsen mulott. Irany a doki!

2009. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mer22 válasza:
de már a kicsitől is lehetséges...hiába ki vete ha nem jőn a menszeszed ako csináj egyből tesztet :)
2015. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!