Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma (nem) kellett volna megjönn...

Ma (nem) kellett volna megjönnie. 2napig barnáztam de ma már ez is elmúlt. A hőm 37.0 ról először 36.8, 36.7, 36.6- ra csökkent. De mensi sehol. (Mindig reggelre jön meg máskor). Most mi lesz? Lesz baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a hőleesés a mensi jele, bár ne lenne igazam. De van olyan akinek csak mensi 2. napján esett le a hője. Sokmindent lehet itt olvasni :) Azt tudom tanácsolni, ha nem jön meg holnapra, akkor vegyél egy tesztet és csináld meg! Szurkolok hogy baba legyen mégis! :)
2009. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a számaim voltak a múlt hónapban és sajnos menszi lett belőle. A hőleesés folyamatosan egyértelmű jele a menszinek, főleg ha még vizes folyásod is van. Sztem menszi lesz, de kívánom, hogy tartozz a kivétel közé. :)
2009. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajna a hőleesés menzi jele. Remélem Te leszel a kivétel! Mielőbbi babásodást kívánok!
2009. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!