Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció hányadikra...

Inszemináció hányadikra szokott összejönni? Mennyit csinálnak egy nőn max. , mielőtt lombikra menne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyban függ a sikeresség a pár meddősségi problémájától.


Akár elsőre is összejöhet,mint ahogy volt rá példa több ismerősömnél is,az egyiknél egy baba született,a másknál három.


Ha súlyosabb a probléma akkor 6 alkalom a szokásos,ha jól emlékszem,de van,hogy közben az orvos módosít és előb javasolja már a lombikot.

2011. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:

Én úgy tudom, ha nem látnak kizáró okot, akkor 5-öt megcsinálnak mindenképp, mielőtt lombikra menne a pár. Nekem a második sikeres lett volna, ha nem a petevezetékben tapad meg, hanem lejut a méhig. Így sajnos kivették a petevezetékeket, ezért nem volt több inszem, mentünk lombikra. Olyan ismerősöm is van, akiknél a 3. inszemre sokat romlott a spermakép, ezért nekik sem csináltak többet, hanem mentek lombikra. Ez sok tényezőtől függ. Sok sikert!


31+2 hetes lombikos

2011. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!