Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje peteérést serkenti?

Barátcserje peteérést serkenti?

Figyelt kérdés
gugliztam csomót de nem találom sehol. lehet én vagyok a béna. valaki tudja?
2011. szept. 7. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen,serkenti. Az enyémre rá volt írva a dobozán vagy az ismertetőjében.

Nem tudom,hogy közrejátszott-e,de abban a hónapban lettem terhes amikor azt szedtem és ikreim lettek. Kétpetéjűek. Ezt már soha nem tudom meg,hogy anélkül is ikreim születtek volna...

2011. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de mi volt a neve annak amit vettél és hol lehet kapni? Már régóta próbálkozunk, köszönöm. És mihamarabbi babásodást kedves kérdező.
2011. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most nem jut eszembe,de azt tudom,hogy már nem is lehet kapni. Így mindegy is. Amúgy a hatóanyag a lényeg,szóval sztem bármely barátcserje készítmény jó.
2011. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
köszi
2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg Gynex csepp???? vagy Zafír kapszula???
2011. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én vitex agnus castus-t rendeltem vagyis sima 250mg-os barátcserje bogyókat.
2011. szept. 8. 07:56
 7/9 anonim ***** válasza:
köszönöm kedves kérdező és mennyibe került, milyen oldalon rendelted. Nagyon szeretnénk már babát 1,5 éve próbálkozunk. Minden jót kívánok!
2011. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, küldtem mailt! :) benne van minden!
2011. szept. 9. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, köszönöm, megkaptam és nem is olyan drága:) Mielőbbi babásodást!
2011. szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!