Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esély ikrekre befelé forduló...

Esély ikrekre befelé forduló méhhel?

Figyelt kérdés
Egy hónapja volt missed ab. om, első gyerek lett volna. Azt mondta a doki, hogy befelé forduló a méhem, ezért nehezebben lehetek terhes. Az lenne a kérdésem, hogy e miatt esetleg lehet esélyem ikrekre? A családban nincsenek, de én nagyon szeretnék...
2011. szept. 9. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kifejezést nem ismerem, hogy befelé forduló méh, az enyémre azt mondták, hogy hátrahajló, lehet ugyan arról beszélünk, nekem az első az ikerterhesség volt és egy évre jött össze , a második meg két évre.
2011. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valószínűleg egyről beszélünk.Neked sem volt a családban addig ikerterhesség?
2011. szept. 9. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, könnyen teherbe estem (elsőre ) mindkétszer, másodszorra ikrek lettek, pedig nem tudunk egyik családban sem ikrekről.
2011. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem volt ikerterhesség semelyikünk rokonságában sem, még is úgy sikerült.
2011. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!