Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasról hüvely környékére...

Hasról hüvely környékére folyt, majd azonnal (finoman) letörölt ondótól mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
Hasonló kérdéseknél ellentmondásos válaszokat találtam, illetve nem leltem pont ilyen esetet. Az ondó nem jutott közvetlen a hüvelyig, csak a csikló és a szeméremdomb környékére, így én bízom a negatív eredményben. Peteérés 2 nap múlva, tulajdonképpen ez az, ami kicsit bizonytalanná tesz.
2011. szept. 10. 00:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a jó punci a lepedőről is összeszedi... XD


ez qrvajóóóóóó :))))))))))))))))

2011. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj de te nem vagy tuti 100as!Persze össze porszívozza a lepedőről.Begyűjti.:)Meg a "finoman" tőrlés se semmi.Ha ennyi eszed van akkor minek él sexuális élete?Azért kíváncsi vagyok hány éves vagy.
2011. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon hülyeség volt kedves kérdező..

Még,hogy összeszedi,hova fajul a világ :D

2011. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én csak továbbadtam a bölcsességet, érted.:D Amúgy én is röhögtem rajt, mikor olvastam.:P Itt nem lepedôrôl volt szó, az csak egy erôltetett példa volt.

De köszi a válaszokat mindenkinek!

2011. szept. 10. 17:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben kizárt, hogy ettől terhes legyél! :)

De most komolyan, mégis hogy gondoltad? :)

2011. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!