Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 4 hónapja próbálkozunk...

Lassan 4 hónapja próbálkozunk a babával, eredménytelenül. Már több nőgyógyásznál is voltam, szerintük minden rendben, várjunk türelemmel. Mit tegyek, hova forduljak, hogy komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy hormonális probléma áll a háttérben, a tüszőrepedésem nincs rendben...legalábbis az interneten kérdezett orvosok ezt állítják.
2009. ápr. 22. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

szia neharagudj h ezt mondom de 4 hónap még nem idő ha évekről beszélnénk akkor megértenélek, de legyél egy kicsit türelmesebb mert annál inkább nem fog sikerülni ezt tapasztalatból mondom.

vizsgálat miegyéb megvolt már???

2009. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Nekünk 8 hónapra jött össze. PG/53 ovulációs tesztet használtam. Csak ajánlani tudom. Sok sikert és stresszmentes időszakot ( az segít) . 6 hetes kismama

2009. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Hormonvizsgálatot végeztek már nálad?Ha nem,akkor először csináltasd meg vérből,kérj beutalót a dokidtól.A következő lépés az eredménytől függ!
2009. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek! A dokik azt mondják, korai még aggódni! Szóba sem jött eddig a vérvétel. Pedig kellene. Most állítsak be azzal, hogy adjon beutalót vérvételre?

Akkor legalább tudnánk, mik az eredményeim.

2009. ápr. 22. 11:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az ovu teszt mutat pozitívat, de mégsem jött össze eddig. Első bébinknél nem is kellett tesztelni, minden gyorsan és rendben ment. Stressz áll a háttérben?
2009. ápr. 22. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,állitsál be az orvoshoz.Lehet nem fog neki tetszeni,de ad majd beutalót.Ne hagyd magad!Kitartás,különben itéletnapig várhatsz!
2009. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!