Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én már szeretnék babát, a...

Én már szeretnék babát, a párom még nem? Hogy bírjam ki? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Önuralommal. Babát CSAK akkor szabad vállalni,ha mindketten akarjátok.
2011. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
én hasonlóban vagyok csak szerintem rosszabban, most nem akarom leírni, de tudom hogy érzel, én most adtam még neki 2 max 3 hónapot és akár mennyire is szeretem mert imádom lépni fogok, mert ő még évekig nem fog akarni babát én viszont igen és igy nem megy, ne legyél ilyen helyzetbe, remélem azért nálatok jobb.
2011. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét válaszolóval egyetértek. Babát csak akkor szabad vállalni, ha mindkét fél tényleg akarja. Ha pedig nagyon nem tudtok megegyezni, akkor ez rámehet a kapcsolatotokra is.


Mennyi idős vagy? S a párod?

Mit mond, mikor akar gyereket? Egyáltalán biztos, hogy akar valamikor?

2011. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 25, ő 30. Azt mondja majd eljön az ideje annak is.

Ja, majd ha 40 lesz??...

2011. szept. 12. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évet vártam arra, hogy a párom is felkészüljön a gyerekvállalásra. Nagyon fiatalon kezdtem rá vágyakozni, 22 éves voltam. Közben összeházasodtunk, az esküvő után ő is szeretett volna már babát, viszont 2 éve nem sikerül :(

Rettentő nehéz, de tényleg tiszteletben kell tartani a másik felet is. Mond el neki őszintén, hogy mit érzel, ezt át kell beszélni!

2011. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katika19 ***** válasza:
Én 1,5 évet vártam arra,hogy végre a párom is akarja,hogy legyen babánk!egy hónapja probálkozzunk még nem sikerült de szerintem megéri várni!Nagyon de nagyon nehezen egyezett bele a párom a babaprojektbe volt,hogy sokat veszekedtünk mert ő még nem akart nem volt "felkészülve"!Én meg is értem,hogy nem akart mert még azért fiatalok vagyunk főleg én de én már készen állok arra,hogy közs jövőnk legyen:)hidd el ő is belefog egyezni majd
2011. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!