Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos,4 hetes magzat?

Lombikos,4 hetes magzat?

Figyelt kérdés
4 hete volt a beültetésem, elvileg sikeres, az orvos látja a petezsákot, a teszt is pozitív, azt mondta jövő héten látni kell már a magzatot is, a kérdésem az lenne, hogy nem kéne valamilyen tünetet észlelnem? Bármi émelygés, vagy fáradtság, mell érzékenység, egyéb? Úgy várom a jeleket... Hasonló tapasztalatok?
2011. szept. 18. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:

szia

gratula :)

magzatot még nem fog látni, legfeljebb embriot!

12 dik héttől beszélhetünk magzatról


szóval ami a legtöbb kismamánál jelentkezik

émelygés, hányinger, cicik megnőnek érzékenyek lesznek,

de ez általában az 5-6 héttől kezd el igazán kezdődni

vkinek nincs is !

amikor rendesen nőni kezd a baba ne félj, lesz nemulass :)


de nem mindenkinél jelentkeznek terhes tünetek

és nem tudom hogy lombikos anyukáknál is ugyanolyanok-e

bár szerintem igen

én speciel minden terhes tünetet produkáltam körülbelül a 6 héttől intenzíven a 12 dik hétig enni nem bírtam !

hányingerem volt bedurrant a cicim stb..

tipikus terhes tünet

ne aggódj érezni fogod te is még csak 4 hetes vagy


türelem babát terem :)

1,5 éves kislány anyukája

2011. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Manka68 ***** válasza:

Nem mindenkinek vannak tünetei. Lehet, hogy te a szerencsések közé tartozol, aki megússza ezek nélkül. :-)

Egyébként : GRATULÁLOK!!! :-)

2011. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Embrio, rendben, igazad van :-)

Az orvos úgy beszél róla, hogy a 6. hétben vagyok, gondolom ez a 4+2 hetes dolog, amit nem is értek, a 4 az 4, nem? :-) szóval ezért, a 6. hét említése miatt várnám már a jeleket...

2011. szept. 18. 07:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a doki azért hívja 4 hetesnek,mert az utolsó mensitől számolja. Bár ez nem biztos!

A tünetekről annyit,hogy én úgy vártam őket!:) Akartam hányni, mint a filmekben, émelyegni, stb. De semmi! Talán 4 napig émelyegtem, de el is múlt. Egyszer sem hánytam!

Viszont most 26 hetes múltam és úgy érzem magam,mintha az utolsó hónapban lennék. Fáj mindenem, elfáradok egy perc után stb. A dokim is mondogatja is,hogy nekem úgy látszik az elején volt mákom!:)


Sok sikert Nektek!

2011. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányok! 4 hete volt a lombik beültetése, ami ugye nagyjából a félidőben van, tehát ő már 6 hetes!

Kedves kérdező! Először is gratulálok Neked! Másodszor meg örülj neki, hogy nincsenek tüneteid! Nekem sem voltak! Nem kötelező, hogy mindenkinek legyenek tünetei. Mi szerencsések vagyunk, ennyi! :)

Én pontosan 5 héttel a leszívás (ami ugye a megtermékenyítés is) után voltam először UH-on, és akkor már 5,9 mm-es volt a babám, és már ezerrel dobogott a kicsi szíve! :)

36 hetes lombikos kismama

2011. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egyik gyerekemmel sem volt semmilyen tünetem az álmosságot leszámítva.Ez is csak a 7-8hét körül jelentkezett először.Gratulálok!!!
2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2011. szept. 18. 11:05
 8/8 anonim válasza:

A lányomra mi is éveket vártunk, nagyon készültem a kezdeti rosszullétekre ... erre semmi nem volt... :-) 1X volt hányingerem, de az is nagyon-nagyon enyhe...:-)


Igen a 6. hét... mert ugye a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják... Ez nekem is furcsa volt, mert 2 hetet már úgy terhes voltam, hogy még a hormonokat adagoltam :-)

de így számolják...

Nekem még az volt furcsa...hogy amikor kb. 30 hetes kismama voltam és kicsit kisebb volt, mint a kora...elkezdtek találgatni, hogy talán nem is jól emlékszem az utolsó menstruáció időpontjára és , hogy később volt, vagy esetleg a peteérés volt később...de mindig megnyugtattam őket, hogy én napra, sőt órára és percre pontosan tudom, hogy mikor történt...:-)

2011. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!