Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet? Mit nem? -- ha...

Mit lehet? Mit nem? -- ha babát szeretne valaki.

Figyelt kérdés
Pl. Béres csepp, kávé, fejfájás csillapító
2011. szept. 21. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annó azt mondta a doki, h mindent lehet amit addig is megadtál magadnak, csupán a mértékek kerülnek kisebb szintre.

Ha valaki erős kávé v dohányfüggő, akkor sokkal nagyobb problémát okoz az, ha hírtelen mond le róla.

Pl: vegyszerek belélegzése(bőrkontaktus is) ártalmas lehet, nem javasolják a kólát mert csont pusztító hatással bír ( de néha én is ittam 1-2 dl-t)

Dauer, bajusszőkítés..(szintén vegyszer)

a mű kaják (ami színezéket és ízfokozót tartalmaz) pl. ...ízű joghúrt, ...ízű szörp, felvágottakat

erős napsütés, szolárium, szauna, termál fürdők,

egy-két gyógyszeren eleve fel van tüntetve, h terheseknek nem ajánlott.

Sok só és fűszer

Nagyon figyelni kell a kellően tiszta hús és növény fogyasztására...

2011. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt még hozzá teszem, ezeket akkor sorolta fel, mikor belevágtunk a babaprojektbe.

Tehát már 3-4 hónappal terhesség előtt kell figyelni ezekre.

2011. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kell odafigyelni nagyon semmire! Nyilván,ha valaki nem iszik mondjuk minden nap és nem eszi a cigit!

Nem kell túllihegni már az elején a dolgot! Főleg a próbálkozás időszakában.

Engem megdöbbent, amikor kérdezik,hogy most van peteérésük árt-e ha hypo-val takarítanak!

Más,ha már terhes és egy-két dolognak utánanéz, de akkor sem kell túlóvni magunkat. Csak normálisan!

2011. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi off lesz, csak nem szeretnék új kérdést kiírni.

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogyha dohányzom és szeretnénk babát akkor azt lehet, hogy naponta pár szálat elszívok? pl. 3-4-et? Mert eddig kb. egy dobozzal ment el egy nap. Köszönöm előre is, ha valaki tud rá válaszolni.

2011. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én letenném a cigit. Illetve le is tettem!
2011. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Manka68 ***** válasza:
100%
Napi pár szál cigit minek elszívni? Sokkal könnyebb teljesen abbahagyni, mint kontrollálni, hogy mennyit szívsz. Így folyamatosan ekörül jár majd az agyad, hogy mikor szívhatod már el a következőt. Hidd el, sokkal könnyebb egyáltalán nem dohányozni, mint keveset.
2011. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
FÚJJJJ!!! Nekem a cigi meg se fordult a fejemben. Undorító aki várandósan is szívja. Szánalmas. Én 10 évig szívtam, úgyhogy nem a levegőben beszélek. És nem ezt kérdeztem. Hogy mérgezheted a babádat. Szégyelld el magad. Undorító...
2011. szept. 21. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:

tényleg nem jó a cigi, de sok párt ismerek, akik akkor hagyták abba, mikor megtudták,hogy terhesek, tehát 5-6 hetesen. és egészséges babájuk van!

én nem cigiztem soha, és nem is fogok.

2011. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, csak ő elszív pár szálat. Nem is minősítem, mert az nagyon durva lenne. De én nem a cigit kérdeztem.
2011. szept. 22. 08:44
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 15:13 vagyok.

Még nem vagyok terhes, azért is kérdeztem, hogy még időben le tudjam tenni. Csak ugye nem biztos, hogy rögtön kiderül a terhesség, mert a teszt sem mindig jelzi ki.

2011. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!