Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izomláz szerű érzés van a...

Izomláz szerű érzés van a hasamban. Babát szeretnénk akkor ez utalhat rá? Írjon aki tapasztalta már.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 31. napján. Semmi jele annak hogy meg akarna jönni. Puffadt vagyok és olyan mintha száz felülést csináltam volna és izomláz lenne a hasamban. Szerintetek lehet baba?
2009. ápr. 25. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy késik jó jel, viszont az izomlázszerű érzésre kiváncsi vagyok, mert olyat én is éreztem már. Sok sikert, remélem baba lesz!
2009. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már késik akkor tesztelhetsz! Az izomlázszerű nem tudom milyen érzés, én a terhességnél ugyan úgy éreztem a hasam mint amikor nem voltam az. Ugyan úgy fájt.

Drukkolok!

2009. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Na mi újság?
2009. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Vasárnap megjött, de nagyon-nagyon kevés volt, csak akkor jött, ha pisiltem. Még mindig húzódik a hasam a bal oldalnál. Nem tudom, hogy mit jelent, de szombaton fogok tesztelni, mert akkor már ha terhes vagyok 5 hetes leszek.

2009. ápr. 30. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!