Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A debreceni meddőségi szakambu...

A debreceni meddőségi szakambulanciára (klinika) kell beutaló? Pénzbe kerül? Időpontot kell kérni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mikor legelőször voltam vittem beutalót, és ki is van írva, hogy beutaló köteles, de viszont mikor már visszahívtak azt mondta az aszisztens/aki egyébként nagyon aranyos/, hogy nem kell vinnem. Nem kell fizetned semmiért, ha van tb-d fizetve. Időpontot nem kell kérni, mert úgy sem akkor hívnak be. Az a lényeg, hogy ha mész legelőször a beutalóval menj a regisztrációhoz és ott beregisztrálnak. Ha lementél az alagsorba ott ha az aszisztens kimegy, és oda adod neki a beutalót és vidd magaddal az eddigi papírjaidat.

remélem segítettem!

2011. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors választ!Te melyik dokinál voltál?Mikor jött össze a baba?
2011. szept. 25. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Most volt az első inszeminációm. Most várakozó időszakban vagyok! Nem akartam kifejezetten egy orvoshoz járni, mert nehéz lett volna úgy megoldani, mivel nem mindegy ugye, hogy melyik nap van vérvétel, uh na és az inszem. Egyszer találkoztam Feketével, egyszer Sápyval, de a legtöbbször Farkas Ágnes doktornővel találkoztam, mert Sápy soha nem rendelt végig, és a doktornő volt helyette. de nagyon aranyos. viszont nem tudom hallottál e róla, de nagy türelemmel menj oda mert nem fogsz egyhamar végezni. Neked mi a probléma? mióta nem sikerül?
2011. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elméletileg sem a férjemnél ,sem nálam nincs gond.Clostit szedek ,mert a peteérésre rá kell segíteni egy kicsit,és a prolaktin szintem valamivel magasabb.Nem próbálkozunk régóta csak azt érzem hogy egy helyben toporgunk.Holnap megyek a jelenlegi dokimhoz,meglátjuk hogy mi lesz a következő lépés.Ha megint csak a Clostit írja fel,ami eddig nem segített,akkor megyek a klinikára.Beutalóm az nincs jelenleg,szerinted anélkül nem fogadnak holnap?
2011. szept. 25. 20:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem most nektek összejön!Szorítok!
2011. szept. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!