Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem, negatív lett....

Ma teszteltem, negatív lett. Azért van rá esély?

Figyelt kérdés
22-én kellett volna megjönnie, ma még semmi. Teszteltem, de negatív lett. :( Van rá esély, hogy mégis baba van a dologban? Nyilván, ha 2-3 nap múlva sem jön meg, újat tesztelek, de így ennyiből esélyesnek tűnik?
2011. szept. 26. 21:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

8:15 vagyok megint :)

én is pénteken tesztelek, feltétlenül megírom majd, hogy nálam mi a helyzet, de semmi jót nem érzek.


nekem volt már egy terhességem ami vetéléssel végződött, de ott voltak tüneteim is. na most itt semmi ilyen tünetem nincs. 22.-re vártam és se híre se hamva, valahol elakadt félúton.

cisztától tartok nagyon, nehogy az legyen :(

2011. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hát én is remélem, hogy nem valami betegség...


Én is megírom mindenképpen, ha valami változás van.

2011. szept. 28. 11:26
 23/27 anonim ***** válasza:
Kitartás csajok!!!Megyek én is tesztet venni :D de már előre félek hogy negatív lesz :(
2011. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

8:15

oksa.


11:29es mindent bele! megy a drukk!:))

2011. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Na ez érdekes, elvileg negatív, de a teszt csík alatt el van színeződve rózsaszínre mintha vonal lenne, és nem tűnik el hiába már megszáradt.De nem ott kellene lennie a csíknak.ja, gabriel teszt
2011. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Mi lett,csajok? :)
2013. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Kàr hogy senki nem írta meg mi lett!!?
2020. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!