Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális 5 hetes terhességben...

Normális 5 hetes terhességben a görcsölés az állástól és gyaloglástól, illetve a hasban az izomláz szerű érzés, hogy kellemetlen nyújtózkodni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát nem de van ilyen, pihenj sokat és ne aggódj, ha úgy érzed feküdj. Nekem is ilyen volt és barnáztam is de mindenféle gyógyszer nélkül helyrejöttem sokat feküdtem pedig van egy 2 és fél évesem is. most már 12 hetes vagyok:D

Jó babavárást!!!

2011. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ne szedsz agnéziuot, akkor ielőbb kezdd el szedni!ÉS ne a sima magneB6-ot, ert az sz@rt se ér!Vagy béres magnéziuot vagy magnerotot!


22 hós kislány és 8 hetes pocakbabi anyuja

2011. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy a magnézium vetélést okoz mivel túlságosan ellazítja a méhet.
2011. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Máspdik vagyok!Ha ne lett volna magnézium én akkor vetéltem volna el! :( Da a magnéziummiatt aradt mega a babám!És ivel minden terhes nőnek javasolják az első orvosi vizsgálaton, így nem hinném hogy a 3. válaszolónak igaza van!
2011. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!