Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, mert tiszta...

Nyugtassatok meg, mert tiszta zizi vagyok! Miért érzem ezt? (Remélem jó kategória! )

Figyelt kérdés
Fél éve szültem. Kb 2 hónappal később együtt voltunk a párommal, de kifolyt az anyag a gumiból. Az elmúlt 3 hónapban percre pontosan megjött a menstruációm, és van 3 negatív tesztem is különböző napokról, különböző napszakokból. Mégis úgy érzem, mintha mocorogna benn valaki. Tudom, nem vagyok normális és mondogatom is magamnak, hogy nem lehetek terhes, de egyszerűen nem tudok megnyugodni. Nem értem, mi van velem, már tiszta zizzent vagyok. Megyek dokihoz majd rákszűrésre 2 hét múlva, akkor majd ő megmondja biztosra. Nem értem, miért van bennem ez a félelem, és miért van az az érzésem, hogy terhes vagyok. :(
2011. szept. 28. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülés után még 1 évre rá is éreztem hogy mocorog a hasam, mintha rúgna a baba:) De én sem voltam terhes.
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi!

Már tiszta hülyének érzem magam. :( Már 25 féle kérdést tettem fel ezzel kapcsolatosan. Valahogy annyira nem szeretnék még újra terhes lenni! Nagyon nagy élmény volt, de most a kislányomé minden perc.

2011. szept. 28. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendeződnek a dolgok odabent, azt érzed. Az én lányom már 19 hónapos, de nekem is van olyan érzés a hasamban néha, mint amikor megmozdult. Valószínűleg bélmozgás, amit korábban fel sem fogtam, csak amióta lakott odabenn valaki, és hasonló dolgot figyeltem.:)
2011. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el ezzel szülés után mindenki így van nekem 16-hónapos a fiam és én még mindig érzem mintha rugdosna. Pedig tuti nincs ott semmi.
2011. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is! :)

Valamelyest megnyugodtam. :) Ma leesett, hogy a melleim azért fájnak, mert a kislányom pelenkacsere közben szét rugdossa.

2011. szept. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!