Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés jele lehet hányinge...

A peteérés jele lehet hányinger, szédülés az alhasi szurkálódás? A ciklus.hu szerint holnap (szep.30-án van peteérésem. Vagy valami más okozza a tüneteket? Amúgy kb.4 hónapja így van (ezek a tünetek meg vannak.

Figyelt kérdés
4 hónapja elég furcsán jött meg és volt 1 hónap amikor ki is maradt teljesen!!
2011. szept. 29. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, elméletileg lehet jel a hasszurka. 4 hónapja állandóan van ilyen érzésed vagy 4 havonta hasonló cn-napokon.

Amúgy hanyadik cn-napon vagy?

A ciklus.hu hogyan mutatja a pé-ét? Én is vezetem de nekem nem jelzi előre! Én is szívesen megnézném, hogy mikor lesz.. ! Sok Sikert kívánok neked is :)

2011. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Régebben volt nekem is ilyen, de annyira hányingeres voltam peteéréskor mint mások terhesen, sokszor kint álltam hosszú percekig az erkélyen és még akkor is öklendeztem. Az alhasi fájdalom is megvolt, és szex közben is igencsak fájt és a mensi is sokat késett és rendszertelen volt. Egy laparoszkópos műtét során derült ki, hogy krónikus kismedence gyulladásom volt, és mióta megműtöttek, elmúlt minden. Nem azt mondom, hogy neked is ez van csak azt mondom ami nekem volt ugyanezen tünetekkel. A legegyszerűbb egy vérvétel, ha van gyulladás a szervezetben azt kimutatja. Nekem is kimutatta.
2011. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja! és elsőnek: ha a beállításoknál kitöltöd, hogy hány napos a mensid általában, és meddig tart és mennyi a luteálisod, akkor peteérés előtt kapsz erről e-mailt. nekem viszont ritkán találta el, inkább figyeld magad, a nyákod, és csinálj ovus tesztet, az biztosabb. Vagy kétnaponta akciózzatok középidő előtti napoktől, úgy biztos elkapjátok :-D
2011. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vezetem a ciklus.hu-n az adataimat. Ebben a hónapban 26-ra jósolta a peteérésemet, de 22-én csütörtökön nagyon szurkált, meg görcsölt a hasam egész nap, nem is értettem. Mostanra már átette az ovumat 23-ra. 15 ciklus van felvezetve és hőt is mérek, sanszos, hogy azért fájt a hasam, mert pé-m volt akkor éjjel.

2011. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek!!ha a cn a ciklus napot érted szep.12-én volt meg és ma van elvileg peteérésem szep.30-án tehát ha jól számolok 19 napnál tartok.Nem hiszem,hogy gyulladás lenne mert a doktor nem mondta igaz áprilisba voltam utoljára dokinál.De lehet igazatok van a gyulladás okozza a tüneteket.
2011. szept. 30. 15:06
 6/6 A kérdező kommentje:
A szurkálodás a hányinger a szédülés már 4 hónapja kisebb nagyobb érőséggel fent áll.Tehát folyamatos!!
2011. szept. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!