Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt + vagy -?

Terhességi teszt + vagy -?

Figyelt kérdés

Csináltam ma reggeli vizeletből egy x-epil terhességi tesztet (sajna képet nem tudok feltölteni), és elég furcsa eredményt kaptam.


Ez egy sima lakmuszpapiros teszt és bele kell mártani a vizeletbe. Amikor belemártottam, és látszott hogy kúszik felfele a nedvesség, a tesztmezőn kívül megjelent egy piros csík! A "teszt mezőn kívül"-t úgy értem, hogy ugye a teszt 2 vége műanyag borítású, na és a kettő között van a teszt mező, és pont az alsó műanyag borítás kezdete alatt megjelent egy piros csík! Hozzáteszem a kontroll csík is megjelent! Holnap reggel csinálok egy másik tesztet, de nagyon kíváncsi lennék, hogy miért van olyan fura helyen az a 2.ik csík???


Illetve ennyit tudok segíteni:

[link]


Na ott jelent meg nekem a második csík, ahol a teszt csík alatt van egy műanyag borítás, a képen egy fekete csíkkal van jelölve! Na én szétszedtem a tesztet, és határozottan látszik egy piros csík ott is, és ott még tart a lakmuszpapír!


Csináltam már pár tesztet, de így még sose jártam...


2011. szept. 30. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Én is jártam így ezzel a teszttel, én terhes is voltam, de sajnos elment a baba a múlt hónapban. De képzeld, nekem el is tűnt egy idő után az a fura helyen lévő csík.
2011. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ragasztás alatti csík, nem csík..

Úgy értem az nem jelent terhességet!

Nekem az összes ilyen tesztnél szokott látszódni a ragasztás alatt, de az negatív.

2011. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Az x-epil nekem is csinált már ilyet (többször is), de sajnos nem volt baba. :(

Rákérdeztem az orvosnál és azt mondta, hogy ezt elszíneződést a vizelet több kémiai összetevője is okozhatja, pl. ezért fordulhat elő olyan is, hogy az egész háttér rózsaszín lesz.

2011. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen az előző válaszolóval értek egyet! Nekem is ugyanez volt a helyzet, a ragasztásnál látszott a rózsaszín csík, és ennél a tesztnél volt nálam is! Én sem voltam terhes meg is jött rendesen!
2011. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom én is, hogy nem valószínű a terhesség, de biztos ami tuti, holnap megcsinálom a másikat is és ha megint ugyanott lesz rózsaszín, ahol most, akkor gondolom ez a teszt ilyen és kész :D Csak nem láttam még ilyet... bár jó lenne ha pozitív lenne..:D
2011. szept. 30. 11:41
 6/11 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, neked honnan derült ki, hogy mégis terhes voltál? Csináltál másik tesztet?? Ugyanazt a fajtát?? Vagy már a doki mondta??? Nagyon sajnálom a babádat! Remélem mihamarabb összejön egy másik! Sok sikert és kitartást kívánok hozzá!
2011. szept. 30. 11:43
 7/11 anonim válasza:
93%
Ma reggel csináltam én is X-epil tesztet, nekem is ott volt az a " csík". De azzal ne foglalkozz az nekem a múlt havi tesztemen is ott volt. Én nincs baba.... Sajnos az nem a második csík :(
2011. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

11.34-es vagyok!

Persze ettől meg lehet baba, ne keseredj el!

Én amúgy ezért nem szeretem ezek a mártogatós teszteket, én a cseppentős, tesztkazettásban jobban bízom!

2011. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet meg se csinálom a másodikat, teljesen felesleges, akkor ez negatív. Inkább megtartom a jövőhónapra :D Nem keseredtem el nagyon, de remélem pár hónapon belül összejön a baba..:D


Esetleg ha valaki tud valami tanácsot, hogy hogy zökkenjek ki ebből a baba témából, vagy hogy kinek hogy sikerült, akkor írjatok már, mert nem akarok nagyon rágörcsölni, hogy utána meg azért ne sikerüljön... :D sajna egész nap erre gondolok...:(

2011. szept. 30. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok, erre nem lehet nem rágörcsölni, ha valaki babát szeretne nagyon, úgyis azon jár az esze egész nap, bármit csinál. És igen én csináltam mindenféle tesztet, nagyon halvány volt még 1 hét után is, és 3 hét késéssel megjött. Biokémiai terhesség volt. Az orvos is csinált labort, ott is nagyon halvány lett. Van már 2 gyerkőc, de szeretnénk harmadikat is.
2011. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!