Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, a beultetes utan...

Lombikosok, a beultetes utan erdemes szedni valamilyen homeopatias szert az embrio megtapadasa erdekeben? Tudom, hogy adnak hormont is, de ezzel lehetne meg segiteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:22
 1/4 sumergo ***** válasza:

Én málnalevél teát ittam beültetés utáni naptól a 16. hétig. Állítólag erősíti a méhfalat.


34+6 hkm

2011. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:Mennyit kell inni belőle?Nekem most lesz beültim ,és azért kérdezem.
2011. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs lanyok, de a malnalevelet nem csak peteeresig lehet inni? Ugy tudom, hogy a terhesseg elejen egyaltalan nem ajanlott a malnalevel, csak a terhesseg vegen, mert segiti a szulest. A palastfuvet lehet peteerestol, mert az segiti a beagyazodast, es ezt lehet inni a terhesseg elejen is. Javitsatok ki, ha rosszul tudom. Ha tudtok ezen kivul mast is irjatok meg,jo?
2011. okt. 2. 19:15
 4/4 sumergo ***** válasza:

Gyuri bácsi babaváró csomagjának a része. az a bácsi nagyon tud, én hiszek neki. :-)Napi egy csészével kellett inni éhgyomorra. Nemsokára a szülés miatt is inni fogom. :-)


35 hkm

2011. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!