Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek így?

Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés
Szóval: 3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Ezt követően szabályos 28 napos ciklusaim voltak. A most következő menstruáció előtt egy héttel már nem védekeztünk, mondván jövő hónaptól "nekiállunk" a babának, és most amúgy sem eshetek teherbe. DE...nem jött meg tegnap. Szerintetek?
2011. okt. 3. 08:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és folyamatosan úgy érzem, hogy meg fog jönni.
2011. okt. 3. 08:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes persze!Ha nem jön meg tesztelj!:)Megy a drukk!:)
2011. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teszt negatív. De nem jött meg.
2011. okt. 3. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Várj még egy pár napot és tesztelj újra!Tünetek?

2011. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Igazából olyan mintha mindjárt megjönne. De annyira nem is figyeltem eddig tünetekre, mert szinte biztos voltam benne hogy az utolsó héten nem lehet "baj" belőle. :) Most meg már várnánk minél előbb. :))
2011. okt. 3. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy hete késik,has-szurka,gyakori pisilés,és sok a folyásom.Nincs semmiféle betegségem,se felfázás se hüvelyi mégis negatívat teszteltem.Hét végén ha addig sincs változás csinálok még egy tesztet aztán doki.:)
2011. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van akinek több hónapos terhesen is negatív a tesztje!A teszt nem mindenkinél mutatja egyformán terhességet!Tutit csak az orvos tud mondani!
2011. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megjött :(


De majd a kövi hónapban :))

2011. okt. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!