Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 héttel, mitől...

Nemvárt előtt 1 héttel, mitől van mindjárt megjön érzésem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia én is igy vagyok ezzel én abban reménykedek hogy baba lesz :)

te szeretnél babát?

2011. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen perszeee!!! Azért furni,mer mensi előtt nem szoktam érezni,csak nagyon kicsit épp aznap,aimkor megjön:)
2011. okt. 4. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezzel ugyanígy vagyok csak én lombikos vagyok :) Ma viszont sok méhszurkám is volt. Drukkolok nektek és magamnak is :D
2011. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Kérlek írd meg a jó hírt:)
2011. okt. 5. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok én is drukkolok mindenkinek.írjátok meg kinek mi lett az eredmény nekem még majdnem 1 hetem van a nem vártig...
2011. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ti éreztek más tünetet? Tudom nem nagyon kellene még, de pl van mellfeszülés? Ez is olyan mondjuk hogy mensi előtt sokmindenkinek szokott mint ahogy nekem is, de most nincs egyáltalán.

lomikos

2011. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok.én mostanság nagyon álmos vagyok egész nap még ha alszok is akkor is.nekem menzi előtt egy héttel már mellfeszülés van de még nincs remélem nem is lesz :)3 napja görcsölök de csak akkor szoktam mikor meg jön az nap.ugy hogy én nagyon reménykedek a babában :)
2011. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ééésss van baba? :)))
2011. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen :) VAN:)
2011. dec. 21. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Húú hát gondolom, hogy azóta már legalább 3 éves a pici, de azért gratulálnék hozzá :)))))
2016. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!