Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki az alapján...

Esett már valaki az alapján teherbe amit a ciklus.hu-n ir a naptár-módszer, fiu-lány nézetnél?

Figyelt kérdés
arra vagyok kiváncsi mennyire bizhatom abban h tényleg fiam lesz ha a kék napokon próbálkozunk.van már egy kislányunk, szeretnénk kistesót, lehetőleg fiút.
2011. okt. 5. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nehéz azt mondani, hogy tuti beválik, mert ilyen nincs.

De legalább kiindulópontnak jó.

Nekünk így bejött, lányunk lett, de majd meglátjuk mi lesz a második babával. Gyanítom 50-50%. :)

2011. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mi kislányt szerettünk volna, ezért a rózsaszín napokon aktívabbak voltunk :)

Kislány lett!

De szerintem nem ezen múlik elsősorban.

2011. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bár mi nem terveztünk előre, hogy fiú vagy lány legyen, de most visszanéztem a 2009-es bejegyzéseimet és mikor együtt voltunk (csak azon az egy napon sikerült abban a hónapban), akkor fiút jelzett.

15 hónapos kisfiú anyukája

2011. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ez nem mérvadó, mert elsősorban az apán múlik a gyermek neme. hiába van kedvező ph a kisfiú ondóknak, ha apának főleg kislány ondói vannak. nem igaz?
2011. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha van 5 millió lány spermiuma és 1 darab fiú, de ő a legügyesebb és ő bírja legjobban a strapát, akkor tök mindegy körülötte "milyen nemű" spermiumok járkálnak, úgyhogy ez sem mérvadó. Persze a ciklus.hu sem, meg semmi sem ad 100%-os eredményt.
2011. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus.hu szerint fiamnak kellett volna lennie bele is éltük magunkat anno.De a 18.héten kiderült lány! Azóta már 26 hós a kiscsaj :)!
2011. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Na most, ha fiút szeretnénk, van pl. a lúgosítás módszer. Azt az anyának vagy az apának kell végeznie?
2011. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Czeizel Endre a következő „házi praktikákat” ismeri:


Ha fiút szeretnénk:

1. Tüszőrepedéskor szeretkezzenek, mert ekkor a hímivarsejtek hamarabb „célba érnek”, nagyobb eséllyel fogan kisfiú.

2. A hüvelyt lúgosítani kell, 1 liter víz és 1 evőkanál szódabikarbóna elegyével. Az öblögetést követő 30 percen belüli szexuális aktus esetén hatásos.


Ha lányt szeretnénk:

1. Tüszőrepedés előtt szeretkezzenek 36-48 órával, mert ekkor a nagyobb az esélye a kislány utódnak.

2. A hüvelyt savasítani kell, 1 liter víz és 1 evőkanál ecet elegyével. Az öblögetést követő 30 percen belüli szexuális aktus esetén hatásos.

2011. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudom pontosan megállapítani, hogy mikor van a tüszőrepedésem?
2011. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És bocsánat, még egy kérdésem lenne a 15:14-es válaszolóhoz.

Ha nekem pontos, 28 napos a ciklusom, mikor kellene ahhoz próbálkoznunk, ha fiút szeretnénk, hogy ne legyen se túl korán, se túl későn? A 14., vagy a 15. napon? Bocsánat, tutira akarunk menni, amennyire lehetséges.

2011. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!