Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy élte meg a nemkívánato...

Ki hogy élte meg a nemkívánatos terhességét?

Figyelt kérdés

Mikor jöttél rá? Mi történt a babával? Megbántad a döntésed?


Nem vagyok terhes, csak párszor elgondolkodtam már rajta, hogy mi lenne ha ilyen helyzetbe kerülnék, de nem tudom mit tennék és hogy éreznék, pedig nagyon szeretnék babát, de még nem időszerű. Kíváncsi vagyok azonban mások tapasztalataira.:)


2011. okt. 5. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki valóban nem kívánja a terhességet, akkor tesz ellene. Ha mégis megtörténik és nem akarja, akkor is, ezért van az abortusz, vagy esetleg az örökbeadás, de az szerintem más lapra tartozik.

Nálunk véletlen csúszott be, de mi örültünk neki nagyon, most múlt egy éves gyönyörű kisfiú!

2011. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél-egy éves kora óta nem bántam meg, terhesen gondoltam rá, hogy mégsem kellett volna bevállalni.
2011. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

mármint a gyerek volt fél egy éves?addig olyan rosszul érezted magad?

nálunk első becsúszott, örültünk, második tervezett nem annyira:O:)

2011. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 19. szülinapom után 2 hónappal éreztem magam érdekesen, kimaradt a vérzésem. Kizártnak tartottam, mégis, vettem egy tesztet, amit még aznap este kétségbe esve a párom fejéhez vágtam. Teljesen ki voltam akadva - anyáéknak hogy mondom el, mit szól majd hozzá a szentfazék család, mi lesz az egyetemmel... A dolgot csak tetézte, hogy éppen egy költözés előtt álltunk a párommal, aki 1 hónapja vesztette el az állását. Mindennek ellenére kizártnak tartottam az abortuszt. Nagyon nehéz volt megküzdeni a világgal, de a párom, és az anyukám végig mellettem volt.


A 20. szülinapom előtt 1 hónappal fogok szülni, most a párommal saját albérletben élünk, nem dőzsölünk, de mindenünk megvan, ami kell, pár apróságot leszámítva a babának is vettünk mindent, az egyetemre be tudtam iratkozni nappalira(!), mert el tudtuk intézni, hogy kapjak egyéni tanrendet, szóval majd csak vizsgáznom kell.


És mindezt azért a pár percért, amikor este a szerelmem leül mellém, megsimogatja a hasam, és csillogó szemmel megkérdezi, mikor születik már meg :)

2011. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megláttam,hogy két csíkos a teszt, leizzadtam. Aztán még ötöt megcsináltam. Az abortusz egy pillanatra futott csak át az agyamon..mert végül is:mire vártunk volna? olyan időpont, hogy "jókor jön", mert minden készen áll, na, olyan sose lett volna.Hál'égnek a párom nem futott világgá, sőt, ő "vígasztalt", és ez volt a legfontotsabb számomra, mert mindig azt hittem, hogy egy pasit az esküvővel és a gyerekel lehet világgá kergetni. Most már lassan másfél éves, és nagyon nehéz volt az első pár hónap (állandó sírás, éjszakázás...meg minden, ami egy babával jár), meg is rémültem, hogy szar anya vagyok, és biztosan azért, mert "becsúszott gyerek", de aztán belerázódtunk, és nagyon jó. Még az is lehet, hogy tesőja lesz:-)
2011. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam egy éves múlt, mikor rá egy hónapra becsúszott az öcsi. Egyetlenegy alkalommal nem bírt a férjem időben kiszállni, pedig még 3-4 nappal voltunk peteérés előtt(mindig 27-28napos volt a ciklusom). Megfogant. Mikor a teszt pozitív lett kisebb sokkot kaptam, teljesen kétségbe estem. Akkor épp nem álltunk jól anyagilag sem, meg még a nagyobb is kicsi volt... Na mindegy, megtartottuk, lesz ami lesz. Megfordult a fejemben, hogy elvetessük vagy ne. De ez a gondolat a mai napig fáj, pedig már 2,5 éves nagyfiú ő is. Nem bánom, hogy megszületett!!!
2011. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!