Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha befestettem a hajam lehet...

Ha befestettem a hajam lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Lehet hogy néhány hetes terhes vagyok,de pár nappal ezelőtt elmentem a fodrászhoz befestetni a hajam.Lehet ebből gond?Akkor még nem tudtam,mert volt egy kis barnázgatás,de utána sem volt semmi.Még tesztet sem csináltam,múlt hét pénteken kellett volna megjönnie,tegnap előtt,és tegnap volt egy kis barnás folyás.Szerintetek?
2011. okt. 6. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Fodrász vagyok és egy 7 honapos Kisfiu Anyukája,ne aggódj semmi bajod nem lesz!!!!!!!!

A hajfestésnél nem az a káros,ami ugye a fejbőrön keresztül beszívódik a szervezetbe,hanem amit szájon át lélegzel be,magyarul az ammónia.Jol szellőztetett helyen akár a 9 honapig is festetheted a hajad,annyira magas mennyiségben nem tudod beszivni az illatát,hacsak nem szőkitőt szagolsz 1cm ről 12 % os oxigentával keverve.....szerintem ezt senki nem szokta :-))viszont én a hajszinezést ajánlom mindig mert picit sem szeretek kockáztatni.

Ne aggódj a Babócádnak semmi baja nem lesz a hajfestésedtől!!!!!

Boldog 9 hónapot,utánna pedig gyors szép szülést kivánok neked!!


7 hos Kiskrapek Anyucija

2011. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi köze a hajfestésnek a terhességhez. Ettől nem lesz baja a babának, nem kerül bele a véredbe a hajfesték.
2011. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!