Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már szülésnél HAMVAS...

Segített már szülésnél HAMVAS FERENC nőgyógyász doktor?

Figyelt kérdés

Bocs az idióta kérdésért, de értelmesen nem engedi feltenni...


Kíváncsi lennék, hogy hol vállal szülést, ott milyenek a feltételek, körülmények? Milyen orvos, milyen ember?


2011. okt. 6. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magadévá tudod tenni a világfelfogását, akkor nem lesz vele gond.

Nekem kicsit érdekesnek tűnik,hogy nála nincs beöntés szülés előtt + a gyerek orrát nem szívják le, így hallgathatod, ahogy szenved és szörcsög egy hétig a születése után.

2011. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál.


Te jártál hozzá? És miért nem szívják le a gyerek orrát?


Őszintén szólva nekem nagyon szimpatikus, mint orvos, de eddig csak az interneten "találkoztam" vele.

2011. okt. 6. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam nála személyesen is! Én is interneten találtam rá, és annak alapján nekem is nagyon tetszett!

Szüléssel kapcsoltban nem tudok mit mondani, én más miatt voltam nála! Ahogy írta az előző válaszoló nagyon furcsa világnézete van szerintem is, de mindez relatív, lehet Neked pont ez tetszik! Továbbá személyes véleményem, h túlságosan aprólékos, rám például a frászt hozta teljesen alaptalanul! Nem vagyok a struccpolitika híve sem, de annak sem, h a beteget feleslegesen pánikoltatják apróságért! Én többet nem menetem hozzá!

2011. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!