Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan orvos Tatabányán...

Van olyan orvos Tatabányán aki nem túl drága?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
neked mit jelent a nem túl drága? nekem havi 6000 volt a vizsgálat, a szülésért elvileg 60000-et kér. ősszel szültem, lehet, h azóta változott.
2009. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, én már elköltöztem onnan, de annó a Varjú magánrendelőjébe jártam, akkor Dózsakertben volt. Lolloknál kezdtem, de nekem ő nem volt igazán szimpatikus. Még Pazár Dánielt szerettem. Sajnos az árakat nem ismerem, csak a Varjú régi árait.


Azt tudom viszont, hogy Lollok endokrinológus is egyben, és van honlapja.


[link]

2009. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A havi 6000 nagyon jó és a 60E is a szülésért mert többet nem is nagyon tudok adni. Pazár doktorhoz járok, nem rossz de nagyon drága 10 ezreket kér, nem tudom minden hónapban állni. Lollok doktorról hallottam jót, voltam is nála, igaz nem magánrendelőben, akkor még a kórházban dolgoztam de nem nagyon ismerem a nőgyógyászokat.

Köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 29. 10:02
 4/12 anonim ***** válasza:

10000??? Én Pestre költöztem, az itteni dokim 6000-et kér, pedig elég jó hírű orvos, még a Babavilágban, és a Mokkában is szokott szakértőként szerepelni.


Hű, egy kicsit elhűltem...


Egyébként Dr. Varjú az Erdész utcában magánrendel, a Pinokkió fagyizó épületében, csak hátul van a bejárat. Több barátnőm is nála szült, és nagyon aranyos az asszisztensnője is. Bár az elmúlt 4 évben sokminden változhatott. Nekem is nagyon-nagyon rég a kórházban dolgozott anyukám, így ismertem néhányat a dokik közül.

2009. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Lollokhoz járok és én meg vagyok vele elégedve!Két éve nem jön a baba és ezért fordultam hozzá!Jól felszerelt a rendelője a kisebb beavatkozásokat is helyben meg tudja csinálni és mindent el mond mit miért kell csinálni mik a folyamatok és mire lehet számítani!Egyszóval törődik a páciensel!Nekem Pazárról van negatív véleményem mert mikor segítségre lett volna szükségem ki húzta magát alóla!Sokan járnak hozzá és talán ezért rá hajt a pénzre és válogat mit vállal és mit nem!Szerintem már nem a hivatás szépsége hanem a pénz ösztönzi és ez meg is látszik a viselkedésén!
2009. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszolónak: Igen ebben lehet valami, bártnőm is nála szült 8 éve de lehet akkor még nem volt ilyen. Lollok doktor kb mennyit kér?
2009. ápr. 29. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Utso vagyok!Konzult.+vizsgálat:sima+uh/8.000 rákszűrés szintén 8.000Perzse attól függ milyen vizsgálatok kellenek!Nem olcsó de reális áron dolgozik és tényleg törődik az emberrel!Nekem hétfőn csinált petevezeték átjárhatósági vizsgálatot de olyan fájdalmaim voltak,hogy nem erőltette tovább!Hétfőn megyek uh-ra mert volt egy 3cm-es tüszőm amit meg kell nézni és akkor megbeszéljük a továbbiakat!Míg olvastam,hogy mások maguknak adták be a tüszőrepit nekem múlt hónapban be kellett mennem,hogy be adja(ingyen)Hétfőn beájultam a vizsgálaton és 1 órával azután,hogy haza jöttem fel hívott jól vagyok-e!Szóval emberséges én csak ajánlani tudom főleg ha babát szeretnétek!
2009. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem a hátulütőt:Pesten dolgozik hivatalosan és a kórházi beavatkozásokat+szülést ott vezeti le!Viszont ha bele gondolunk a T.bányai szülészet,nőgyógyászat személyzetébe(tisztelet a kivételnek)akkor lehet jobb is Pest!
2009. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam, hogy ennyien vagyunk erről a környékről...A Lollok doktor úrhoz járok én is és teljesen elégedett vagyok, igaz elég sokat fizetek. Ugyanakkor az első hónapban teherbe estem, ami nekem minden pénzt megér!:)
2009. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! A Lizanec dokiról hallottál már?Ő nagyon emberséges,nem úgy bánik az emberrel,mintha egy darab lenne.Nem kér szerintem sokat se!Sőt,mikor mondtam neki,hogy most nem tudok fizetni,megértette és akkor is megnézett.Nagyon rendes!De hát ez is olyan,kinek ki jön be!
2009. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!