Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 évesen első baba, kinek...

35 évesen első baba, kinek mennyi idő alatt jött össze? (Szedett előtte fog. Gátlót? ) Volt valami probléma terhesség vagy szülés alatt?

Figyelt kérdés

Csak válaszokat szeretnék, kiokatást nem. Boldogan szültem volna korábban, ha lett volna, kinek.


Köszönöm


2011. okt. 10. 13:30
1 2
 1/14 krisztivan ***** válasza:

33 évesen 1X vetélés(6 hetes volt).Áprilisban volt a miss.ab. decemberben megfogant a fiam.Szültem 34 évesen.Semmi különös probléma nem volt,azon kívül hogy óriás bébim lett.De nem születtünk mi sem kicsinek így nem is "pici"babát vártam.

Sok sikert és ne parázz előre!:))

Ja,bocsi.17-32 éves koromig fogi gátlót szedtem.

2011. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia. 35-öt betöltöttem amikor szültem pár hónappal ezelőtt. Igen előtte szedtem évekig fog.gátlót, de özvetlenül teherbeesés előtt nem. Alig 1 hónap alatt tehrbe is estem! Villámgyors volt:-)

Terhesség alatt semmi probléma, gyerekkel hála az égnek semmi probléma -lekopogom- Viszont a szülés az egy szörnyűséges katasztrófa volt. Soha többé nem szülök.

2011. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen szültem nehezen jött össze ,mert csak az egyik petevezetékem épp ! Toxémiám lett a végére és nehezen viseltem ,mert sokat híztam ! Most gyúrunk a a tesóra 36 leszek :)))
2011. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 34,5 illetve 36,5 évesen lettem édesanya. Az első baba a harmadik próbálkozós hónapban, a második az ötödik próbálkozós hónapban jött össze. (Sosem szedtem fogamzásgátlót.) Két barátnőm is szül ill. szült ebben a korban, előtte mindketten évekig szedtek fogamzásgátlót, és egy évet kellett várniuk a babára. De mindkettőnek sikerült!!!! A nőgyógyászom azt mesélte, manapság egyre gyakoribb, hogy 35 felett szülnek a nők, sőt már a 40 feletti életkor sem számít kirívónak. Szóval, mindent bele!
2011. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást meg a kedves válaszokat, azt hittem, lehurrogást kapok, de úgy néz ki, az a tinirovatban van. :)

Még egyszer köszi.

2011. okt. 10. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én még nem szültem,de szintén 35 éves vagyok,és babát szeretnénk,de NAGYON,már 2 éve.....Számomra akkor jött el a gyermekvállalás ideje,akkor "lett kinek" szülnöm...de eddig nem sikerült.Vannak problémák mindkét oldalon...Ti mióta próbálkoztok?Üdv és sok sikert!
2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még nem próbálkozunk, most hagyom abba a tabit, és nem tudom, mire számítsak.
2011. okt. 10. 22:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nektek is sok sikert, ne adjátok fel!
2011. okt. 10. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi van Veled azóta Kedves kérdező?
2012. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, de még mindig szedem a tabit. Nem merek belevágni, félek a terhességtől és a szüléstől is. Pedig már elmúltam 35... :(
2012. máj. 4. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!