Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalatok vannak?...

Milyen tapasztalatok vannak? Sikerült a baba már az első kúra után? Mekkora a megfelelő pete? Ha most nem jön össze, akkor a következő ciklusban van esély?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a clostilbegyt nevű orvosságot, ma van az 5 nap. Tegnap voltam dokinál és azt mondta, hogy jól reagál a szervezetem a gyógyszerre. Megvastagodott valamit látott és vasárnap újra kell mennem. Akkor leszek a ciklusom 13-ik napján. SZerintetek milyen esélyeim vannak? Ha most nem sikerül, akkor a következő ciklusban is szednem kell? Mert a férjem sajnos most hétvégén nem lesz itthon, igy valószínű feleslegesen szedtem be. :(
2009. ápr. 30. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hónapig szedtem, a következőben nem és terhes lettem. A 18-19. ciklusnap volt peteéréesem. Én pcos vagyok. Most már 18 hetes terhes.

Kívánom hogy sikerüljön mihamarabb a baba!

2009. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) A pozitiv példa mindig erőt ad. Hétvégén mégis hazajön a férjem, bár akkor leszek a 12-13 napon. Viszont vasárnap ugyis mennem kell dokihoz, hogy megnézze mi újság. Ő csak megtudja mondani, hogy jó-e az időpont. Neked gratulálok a babához. Régóta probálkoztatok? Azt tudod már, hogy fiú vagy kislány?
2009. máj. 1. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!