Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött nehezen össze a 3....

Kinek jött nehezen össze a 3. baba? Kiderült mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem itt nagyon sokan vannak akiknek az első babó is nagyon nehezen akar jönni hát még a 3. :-/
2011. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekünk is nehezen jön a harmadik, ez már a 6. hónap. Most lesz valamikor ovum. Az első kettő pikk-pakk jött! És neked kedves kérdező?
2011. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom azokat,akiknek nehezen jön az első és együtt érezek velük ettől függetlenül nem ez volt a kérdésem!


Kedves második!

Nekem az első kettő első hónapban,most ez a 4hónap.Nem volt rendes peteérésem valami okból kifolyólag,erre kaptam gyógyszert,ami ezt megoldotta.Ebben a hónapban is voltam uh-on,azt mondták most volt szép tüszőm.Talán majd most sikerül.Szerencsére a korom még mindig ideális így annyira nem aggódom.Lehet csak egy kis idő kell,de furcsa volt mivel a másik 2nél nem így volt.Neked mekkorák a gyerekek?orvosnál voltál?

2011. okt. 12. 15:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 9 a fiam, 2 a lányom, én 36 vagyok. Nem voltam orvosnál, mert van peteérésem, augusztusban volt egy biokémiai terhességem, júniusban uh.n látták, hogy épp tüszőrepedésem volt. Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a 3. gyerek dologgal. Furcsa, hogy most nem akar jönni, mert az első 2 azonnal sikerült. Neked mennyi idősek?
2011. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem 15hónapos a pici,5 éves a nagy.Igen valahogy úgy vannak az emberek,orvosok sokszor,hogy nekünk már úgyis van minek aggódunk.Ettől függetlenül én örülök,hogy az első sikertelen hónap után elmentem,mert így kiderült nincs pé-m.Majdnem 1éves koráig szoptattam,így most a szülésznőm azt mondja kell még egy kis idő a szervezetemnek.Sőt szerinte legtöbbször a 3.jön össze legnehezebben.Most szedtem barátcserjét az első félidőben,meglátjuk.Mikorra nem várod?29éves vagyok,a férjem 32 és ő is nagyon szeretne még legalább 1picit,de inkább kettőt;-)
2011. okt. 12. 15:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Most vagyok félidőben,és rettenetesen fájnak a petefészkeim.Szerintem holnap lesz ovum, csak az a gáz, hogy a párom szombaton jön haza! :((( Pedig nekem mindig késői ovum szokott lenni. Nagyon szomorú vagyok.
2011. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért erre ne alapozzál és használjátok ki a hétvégét:)
2011. okt. 12. 16:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Azzal nem lesz baj, csak attól félek, hogy lekéssük, ma vagyok a 15, napon. Annyira szeretnék még egy kiscsajt!
2011. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy nem vagyok egyedül ebben a 3. gyerek témában!
2011. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! mi is most próbálkozunk a 3 babával. már van egy 8 éves, és egy 19 hónapos lányunk. De a 3. babó nem akar összejönni. 4 hónapja próbálkozunk, de nem sikerült pedig a nagy az első hónapban a kicsi a másodikban összejött. Peteérésem van mert az ovuteszt mutatja,de mégsem sikerül lehet hogy nálam a szoptatás a bűnös hiszen a kicsi még este szopik bár már leszokóban van remélem sikerül összehozni ha leszokik a pici a tejciről, de addig is próbálkozunk .

Sok sikert nektek remélem hamarosan pozitívot tesztelünk.

És persze mindenkinek aki ilyen kis csodára vágyik remélem mihamarabb összejön!! (főleg azoknak akik hosszú ideje várnak rá)

2011. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!