Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondjátok sokan, hogy a...

Azt mondjátok sokan, hogy a tojásfehérje szerű nyák megelőzi a peteérést;akkor ha észlelem ezt a nyákod, a következő nap az esélyes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:41
 1/9 A kérdező kommentje:

A hőmet nem mérem, de szerintetek jókor lehettünk együtt?


[link]

2011. okt. 13. 15:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
off: ez engem is érdekelne
2011. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a következő nap a jó. Nekem pl. már pár nappal peteérés előtt jelentkezett a nyák. Talán mennyiségileg lett több,ahogy a pé-hez közeledtem. Tehát ezt nem lehet így kijelenteni,hogy előtte nap jelenik meg. Két naponta legyetek együtt.
2011. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) De akkor szerinted mi jókor voltunk együtt viszonylag?
2011. okt. 14. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia idáig én is mindig a nyákot figyeltem és azt hittem akkor kell akciózni de vettem 1 hónapja ovu tesztet és az bizony a nyák utáni 3 nap lett pozi szóval mink is bele estünk abba a hibába, hogy elkapkodtuk a anyák miat.Ha tudsz rendelj a netről ovu tesztet én is onnan rendelem nekem jól belőtte a nagy napot e szerint cselekedtünk most is:)
2011. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is úgy vettem észre, hogy a nyák és a + ovuteszt nincs egy időben.

még arra nem sikerült rájönnöm, hogy + vagy az első - napon legyünk-e együtt.

2011. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már a pozi ovu teszt napon érdemes együtt lenni mert állítólag utána szabadul ki a pete 24-36 óra múlva és ha a nega napon vagytok együtt nehogy lekéssétek a nagy napot:9persze ha bírjátok legyetek még együtt a pozi ovu teszt utáni napon is:)
2011. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
szia, nekem a nyák után másnap volt peteérés de amikot volt a nyák akkor voltunk együtt, most várunk :-)
2013. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok:)
2013. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!