Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor fog igy sikerülni?...

Mikor fog igy sikerülni? Fogamzásgátlo tabletta után probálkozunk a babával de, össze vissza jön meg a menstruáciom. A mult honapban 10napot késett :S Ebben a honapban 11-én kellet volna megjönne, de nem jött.3napja késik.

Figyelt kérdés
Lehet majd megint 10nap után megjön? Vagy nem.Olyan rossz ez igy. Tesztelni sem merek már :-(
2011. okt. 14. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kell 1 kis idő mire megint beáll a menses... Sajna :( Nem akarlak elkeseríteni,de nekem azt mondta az orvosom, hogy a gyógyszernek kell legalább 1 év mire kipucolódik a szervezetből,és addig kevés az esély rá hogy terhes leszel. Nekünk 1,5 év után jött össze.
2011. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsp lépésként szerintem vegyél ovulációs tesztet, és figyel, van-e peteérésed. Az egy fontos infó lehet a dokinak. a 10 nap késés meg teljesen jó gyógyszer után. Addig is holnap reggel tesztelnék, hátha...
2011. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a gyógyszert, és azonnal teherbe estem Kétszer is! :)
2011. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!