Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap történt valami, de mi...

Tegnap történt valami, de mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a férjemmel, és már idestova 3. éve nem esem teherbe, valamiért nem akar jönni a baba :( tegnap amikor elmentem utána fürdeni, (nem tudom hogy hogyan írjam gusztusosan :-S ?) ami kijött egy picit véres volt, de már meg kellene jönnie a havimnak, de késik amit nem szokott... egybe eshet azzal hogy esetleg sikerült teherbe esnem? de akkor mért volt véres, kétségbe ejtő, és mellesleg ma sem jött meg, mert azt hittem a szeretkezés után jött meg... nagyon köszönöm előre is a normális válaszokat
2011. okt. 16. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mióta késik? Szerintem vegyél tesztet, nem kizárt hogy összejött a baba.
2011. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom Te sem gondolod, hogy egy óra alatt terhes vagy??? Mármint úgy értem, hogy az együttlét és a fürcsi között??? Ezelőtt mikor voltatok együtt?? Nagyjából mikor volt peteérésed?? Amúgy lehet, hogy terhes vagy, de biztos korábbi együttléttől! Csináltál tesztet??? Ha nem most már csinálhatsz, kimutatja, ha terhes vagy!
2011. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Elmondom az én történetemet:)


A héten, hétfön kellett volna megjönnie a mensesemnek. Aznap együtt voltam a párommal. Mikor kimentem wc-re elkezdtem vérezni. Nah mondom megjött a mensesem. Estére betettem betétet-görcsölt is a hasam. Reggel mikor kimentem wc-re láttam, hogy mégsem jött meg. Vártam,vártam egészen péntek délutánig mondom csinálok egy tesztet, tuti csalódni fogok (nekünk is már több mint 2 éve nem sikerül a baba) Kimentem, megcsináltam, és délutáni pisiből gyönyörű szép kétvonalas teszt lett:) El sem hittem:))))))

Pedig már bejelentkeztem hétfőre nődokihoz, hogy vizsgáljon meg miért nem képes megjönni-hát most holnap majd nem azért fogok menni, hanem azért mert pozitívat teszteltem:))


Én kivánom, hogy te is úgy járj mint én!!! Tényleg nagyon nagyon szorítok neked!!!

Majd írj, hogy mi lett az eredmény:))

2011. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem gondoltam hogy egy ora alatt terhes leszek :))) ne viccelj már:)))

kb a peteérésnél voltunk együtt meg az elött is meg az után is :) ugy hogy valoszinü hogy azért késik 6-7 napja...vagy nem tudom :S

de akkor miért volt véres együttlét után??? neki nem vérzett semmije, na most ez viccesen hangzott de ez van.

kérdeztem fáj e neki valami azt mondta nem, nekem meg olyan hasonló fájásaim voltak tegnap este is meg ma reggel is mintha meg lenne de semmi...

2011. okt. 16. 10:49
 5/17 A kérdező kommentje:
aranyos vagy köszönöm a jo kivánságot:) és gratulálok neked, valami ilyesmi van nálam is akkor lehet végre sikerült??? :DDD
2011. okt. 16. 10:51
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy pici vérzésem, miután teherbe estem, kb 1hétre rá.

Lehet tényleg összejött, majd a teszt kimutatja.

:)

2011. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

most akkor vennem kéne tesztet? és ha negatív :(( megint egy csalodás, de megprobálom...

köszönöm

2011. okt. 16. 10:54
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél:) és mindenképpen írd meg, hogy mi lett:)) Szorííítok nagyon!! :)
2011. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :) meg is irom :) ha jo ha rossz...
2011. okt. 16. 11:14
 10/17 A kérdező kommentje:
viszont azt nem írtam, hogy kb 1 hónapja kaptam egy kiskutyát ami a baba mellett a másik vágyam volt, és lehetséges hogy a sok stressz ellenére ami a mai világban van mindenkinél, a kutya miatt megnyugodtam boldog vagyok és ezért jöhet össze a dolog? tehát ezzel azt akarom mondani, hogy amugy is vannak gondjaim de a kutya megnyugtatott, felelösségre int,olyan mint egy baba :))) és igy lehet hogy ez miatt fog sikerülni?
2011. okt. 16. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!