Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin tapasztalatok?...

Bromocriptin tapasztalatok? Aki szedte mesélne nekem tünetekről?

Figyelt kérdés

Például magas hőmérséklet, savas gyomor, pici hányinger, szédülés?

Engem a hőmérséklet érdekelne. 2 hete 37 fokos a hőm és nem esik le, mensi ideje alatt is csak 1 napra esett le utána visszament 36.9-re. Endo.dokim azt mondta szedjem amíg nem esem teherbe, de így hogy fogom látni a peteérésem ha mindig ugyanannyi a hőm?


2011. okt. 18. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos a legelső szemtől olyan rosszul lettem, hogy majdnem mentőt kellett hozzám hívni. Az orvosom azt mondta, hogy rögtön hagyjam is abba a szedését... Azt konkréten nem tudom, hogy a testhőre hogyan hat, de szerintem a te esetedben inkább a megemelkedett progeszteron lehet a ludas. Nem lehet, hogy máris terhes lettél?

Mióta szeded a bromo-t?

2011. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

NAJÓ ELDÖNTÖTTEM ma veszek terhességi tesztet és ha negatív akkor szedem tovább ha pozi akkor megyek azonnal orvoshoz. múlt héten volt meg a mensesem de csak 3 napig tartott és mondhatni nem volt sok és nem görcsöltem egyáltalán! tegnap volt pici barnázásom. voltam endokrinológusnál mindent rendben talált kivéve a prolaktin szintem, arra írta a bromot de ez már 2 hete volt.

köszi válaszoló, majd jelentkezem.

2011. okt. 18. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Óóóóó de jó, akkor várom a híreket! ;)
2011. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első szemtől én is nagyon rosszul voltam, de én rontottam el. Csak óvatosan lehet emelni az adagot. Egyébként nekem lett tőle rendes pé-m, tojásfehérje szerű, nyúlós hüvelyváladékkal. Onnan tudtam mikor van. 2 és fél hónapig szedtem, mire terhes lettem, aztán a 12. hétig. Akkor sem egyből hagytam abba, hanem fokozatosan csökkentettem az adagot.
2011. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem fél tablettát kell szednem minden este. de ez a fél tabletta így felemelné a hőm?
2011. okt. 18. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2011. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem mert már biztos hogy nem terhesség hanem a gyógyszer .

azért emeltem ki hogy hátha valakinek is ugyanígy megemelte a hőjét vagy más tapasztalatok vannak.

2011. okt. 20. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szedtem tegnapig. Pár hete olyan rosszul lettem, hogy hozzám is majdnem mentő kellett. Tegnap elmentem endokrinológushoz, aki elvette, azt mondta ne szedjem. Nekem biztos hogy csak a mellékhatásai jöttek ki.

2011. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!