Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 28-ra vártam, de nem...

Április 28-ra vártam, de nem jött meg. Teszteltem 30-án délután a Gabriell nevezetü tesztel, de negativ lett. Volt fehér folyásom, ami egy picit barnás volt, de egy kicsit viszketett. Terhes vagyok, vagy valami más is lehet és emiatt késik a havim?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem várd meg a hétvégét és hétfőn tesztelj ujra.Először nekem sem mutatta ki,igaz én a késést követő 2.napon teszteltem.Ez volt péntek és kedden mentem nődokihoz aki szintén azt mondta hogy nem érez semmit,de csináltatott vért,vizeletet és az mutatta ki.Úgyhogy kitartást!!!ja és barnázásom nekem is volt.Sok sikert!!!Amúgy mindig pontosak a ciklusaid?
2009. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,28-30 napra szokott megjönni,de nem ilyen előjelekkel mint most,ezért is vagyok kicsit feszült,remélem hogy baba van a dologban! :-)
2009. máj. 2. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked meg gratulálok!
2009. máj. 2. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen és ha teszteltél akkor megírod majd?
2009. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen :-)
2009. máj. 2. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
na teszteltél?
2009. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem,mert megjött a havim,5 nap késéssel,de ha vége akkor kiváncsiságból is tesztelni fogok,mert még ennyit soha nem késett.Nem feledkeztem el rólad,úgyhogy biztos írni fogok:-).

Ti jól vagytok?

2009. máj. 5. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!