Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek egyáltalán valaha is...

Lehetek egyáltalán valaha is terhes?

Figyelt kérdés
fél éve próbálkozunk a barátommal és nem esek teherbe, orvosnál jártam már de azt mondta hogy nincs semmi baj. :(
2011. okt. 18. 09:45
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
A barátodnak is el kéne menni orvoshoz mert ő is lehet hibás, ha egyikőtökkel sincsen baj akkor meg más pózban próbáljátok, és kérjetek orvosi segítséget szerintem.
2011. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
valakivel történt már ilyen? vagy normális ez? aki akar gyereket annak nem lesz könnyen, aki meg nem akar annak meg ott van...
2011. okt. 18. 09:49
 3/28 A kérdező kommentje:
milyen pózt ajánlsz?
2011. okt. 18. 09:49
 4/28 anonim ***** válasza:

Anyumék több évig próbálkoztak,majd megszületett az öcsém rá egy évre a hugom.:)Anyum 38éves volt akkor.Szal simán lehetsz szerintem.

20l

2011. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A családunk barátja kb. 5 évig próbálkozott a párjával, és semmi nem volt, pedig az orvos mindkét félnek megmondta, hogy teljesen egészségesek. Ez sajnos ilyen játék, nem lehet biztos benne az ember, hogy egyből összejön.
2011. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
hát ez mind szép és jó. de nekünk még nincs babánk és nagyon szeretnénk már. de annyi olyanról hallottam már, hogy aki nagyon akar annak nem lehet, és aki egyáltalán nem akar meg a 16 éves kis pi*ák(tisztelet a kivételnek) azok meg szinte "köpik ki" a gyereket....
2011. okt. 18. 09:54
 7/28 anonim ***** válasza:

Ha 2 éven belül összejön, az még bőven normális, 2 év után szokták elkezdeni vizsgálni, miért nem jön össze. Kitartás! Hiába vagy egészséges, ha rá vagy görcsölve a gyerek témára, ha ideges vagy a munkád miatt, nem fog összejönni. Bízd a természetre: a baba jönni fog, ha jönni akar. Ne a teherbe esésre koncentrálj, hanem mondogasd magadban sűrűn, hogy várlak, gyere! A gyereked meg fogja hallani, hogy várod, és jön. :)

De tényleg lehet a párodat is vizsgálni. Ha ott is minden oké, és eltelt a 2 év, akkor már lehet tovább vizsgálgatni a dolgot. Sok sikert.

2011. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem inkább a gyerekvállalás/teherbe esés kategóriába kellett volna feltenned a kérdést, ott több jó választ kaphatnál és találnál hasonló problémával küzdő nőket is.
2011. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Szia kérdező!


A párodat tényleg meg kéne vizsgáltatni, hogy nem vaktölténnyel lövöldözik-e. Ha rendben van, akkor persze, hogy lehet babátok!


Amúgy ne értsd fére, de hány éves vagy, és milyen a testalkatod? (ezek a tényezők is számítanak, jobban mint gondolnád).


Esetleg meg lehetne próbálkozni a kutyaharapást szőrével gyógyítani: Szedj fogamzásgátlót pár hónapig, aztán mikor abbahagyod, elméletileg termékenyebb leszel, és lehet hogy pl. ikreid lesznek.


F21

2011. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Misszionárius póz megfelelő, utána legalább fél-1 órán keresztül ne menj ki wc-re vagy mosakodni, állítólag legjobb gyertyaállást csinálni vagy simán felpolcolni a fenekedet.
2011. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!