Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlétünk után három...

Az együttlétünk után három nappal csináltam tesztet, és negatív lett sajnos. Ez mennyire biztos három nap után?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy gondolod hogy 3 nap után kimutatja a teszt? várd meg a várható menstruációd n első napját és ha nem jött meg akkor tesztelj.
2011. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

teljesen...

de mondd h kamu...

a tesztre rá van irva h a nem várt mensi idejében érdemes csinálni.

tanultál bioszt???

2011. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sumergo ***** válasza:
Semennyire. Egyáltalán hogy jutott eszedbe ilyen korán tesztelni???? Ha még az együttlét napján volt is peteérésed, akkor az a teszt idején még el sem kezdte a beágyazódást, ergo semmi terhességi hormon nem lehet még a véredben, vizeletedben, amit bármilyen teszt ki tudna mutatni. És akkor pláne igaz ez, ha esetleg az együttlét utáni 1-3 napban volt a petesejt kilökődése. Persze ettől a terhesség sikerülhet, de a tesztelés teljesen felesleges volt.
2011. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

alt isk. 8.oszt.

A megtermékenyült petesejt, 10-14 nap múlva ágyazódik be.

Addig a szervezeted nem is tudja, hogy benned "úszkál" egy megtermékenyült petesejt

2011. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szegény kérdező félre értette, mert van olyan teszt aminek a dobozára ugye az van írva, hogy 3 nappal a megtermékenyítés után vagy valami ilyesmi. :)
2011. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem láttam ilyet,de kiváncsi lennék akkor melyik ez a teszt,hisz ekkor még a vérvétel se nagyon tudja kimutatni.
2011. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.A gyógyszertárba egy kedves hölgy mondta, hogy az együttlét után három nappal próbáljam meg.

Azért köszönöm szépen

2011. okt. 18. 11:54
 8/11 sumergo ***** válasza:

Hát akkor gratulálok a kedves hölgynek is a gyógyszertárban. Így kérjünk segítséget akkor a gyógyszerekkel kapcsolatban, várandósan? :-/


37+1 hkm

2011. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért elolvastad a használatiját?

a kedves hölgynek van vajon gyereke????:))

2011. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt mondta a beágyazódás után.

Csak rosszul emlékszel

2011. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!