Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbáltad már a PG/53 ovuláció...

Próbáltad már a PG/53 ovulációs tesztet? Ha igen milyen sikerrel?

Figyelt kérdés

Mikor és hogyan használjam, tippeket szeretnék, a minél előbbi siker érdekében!

Köszönöm!


2011. okt. 19. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
én hüvelyből szoktam mintát venni és várok 2-3 percet de közben szoktam nézegetni amíg szárad. nekem pont most mutatta ki mensi alatt és után a páfrányos mintát ami a termékeny időszakot jelzi. meg is lepődtem, de elkaptam az uram. volt már hogy mensi előtt pár nappal jelezte. van hogy meg vagyok vele elégedve van hogy nem
2011. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én vettem anno, s nekem sajna össze vissza mutatott mindent, pedig betartottam az utasitásokat...ovulációs teszt sokkal megbizhatóbb szerintem. én a vaterán vettem egy csomot, s alig került pár ezer ft-ba.

(amennyi a pg, abból 3 havi ovuteszt megvolt kb)

2011. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajna sosem mutatta a páfrányokat még peteéréskor sem. Nyálból csináltam. Helyette vizeletsugaras ovutesztet használok, sokkal megbízhatóbb
2011. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!