Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany mg E vitamint szedjen...

Hany mg E vitamint szedjen naponta a ferfi a sperma feljavitasara? Mindenki mast mond.

Figyelt kérdés
Tul lehet adagolni?
2009. máj. 3. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! igen, túl lehet adagolni, mert zsírban oldódó vitamin, így a felesleget nem tudja kipisilni az ember és problémákat okozhat. én úgy tudom, olyan 200 ng körülit lehet szedni, de a spermavizsgálat eredményének függvényében a doki szokta megmondani a javasolt adagot.
2009. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férjem és én is, már egy hónapja szedünk napi 1X100 mg-ot. Ennyitől nem lehet baja, a patikában is ezt ajánlották.
2009. máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokan napi 2*400 mg-ot ajanlanak, az akkor mar tuladagolasnak szamit?

Az mit jelent,hogy csak zsirban oldodik? (bocs, de hulye vagyok ezekhez).

2009. máj. 4. 12:42
 4/5 anonim válasza:
Szia! A férjem 1.5 mill-ról indult. Napi 3x400mg e vitamint és 4000 mg c-vitamint (+ multivitamint+ maca vibe +lyciumot )szedtünk. A medősségiben ajánlották ezt az un. antioxidáns kúrát (E+C VITAMIN), de csak napi 400 mg e-vitamint és 1000 mg c-t. 3 hónap alatt 5 millióra emelkedett.
2009. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 1. vagyok.azt jelenti a zsírban oldódó, hogy a fölösleget nem tudod kipisilni, mint a C vitaminnál(nem választja ki a veséd), hanem felhalmozódik a szervezetedben és problémákat okozhat. zsírban oldódó vitaminok: D-E-K-A :)
2009. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!