Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kit ajánlanátok Zalaegerszegen...

Kit ajánlanátok Zalaegerszegen nőgyógyásznak, ha várhatóan problémás lesz a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon-nagyon nincsen rendben a hormonháztartásom. Évekig egy orvos sem kért vérvizsgálatot, pedig rendszeresen mentem orvoshoz a mensturációs gondjaimmal. A mostani dokim ugyan kért, de eléggé tanácstalan a dologgal kapcsolatban, én legalábbis így érzem, ezért szeretnék egy új orvost keresni. Tudnátok ajánlani valakit, aki jártas ebben a témában Zalaegerszegen és emberséges is?
2011. okt. 26. 17:22
 1/3 sumergo ***** válasza:

Ha hormonproblémák vannak, akkor inkább endokrinológushoz menj, ebben ők a profik, és nem a nőgyógyászok. Kérj beutalót a háziorvosodtól, és a kórházi szakrendelés is jó lesz, talán nem kell sokat várni. Sok sikert!


38+2 hkm

2011. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kértem már beutalót, de nem látja indokoltnak sem a házi orvosom sem a nőgyógyászom. Pedig pajzsmirigy gondom is van, emelett pedig a menszeszem gyógyszer nélkül egy évben maximum kétszer jön meg, és a hormonjaim közül keresve is alig találni olyat, aminek jó az értéke. Ezért gondoltam arra, hogy keresek másik nőgyógyászt.

2011. okt. 26. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp Z.eg-en keresel dokit?

Én Szombathelyen tudnék ajánlani egy nagyon jó orvost. Ismerősöméknek épp most született meg a baba, aki e nélkül az orvos nélkül nem lenne itt. Már 6 éve próbálkoztak, de nem sikerült nekik. nagyon sok orvosnál voltak. Ő segített nekik.

Ha kell priviben megírom.

Vagy ide az oldalra.

Mondom akkor, ha neked jó a vas-megyei doki is.

2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!