Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 17. ere nemvartam...

Augusztus 17. ere nemvartam de megjott. Azota elotejszeru valadek jon mind ket mellembol. Orvosnal voltam a prolaktin szintem rendben van, CT-vizsgalat is renben. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Csinaltam terhessegi tesztet Augusztus 23.-an de negativ lett.A hasam alja a szokasosnal kemenyebb es a mehszajam is fennt van es erossen zarva.
2011. okt. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,én annyit tennék hozzá,hogy nekem a fiammal a 16ik terhességi hétig jött meg,ugyhogy szerintem csinálj másik tesztet,mert lehet hogy most mást mutat. Dokid mit mond?
2011. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is megjon es ot napig tart de nem ugyan olyan mennyisegben mint elotte.Az orvos kuldozget kulonfele vizsgalatokra lasd CT,paljzsmirigy de minden rendben szoval az elotejem nem ezekmiatt indult el.Megmondom oszinten mer tesztelni se nagyon merek mert felek a csalodastol,mar tobb mint egy eve probalkozunk de elobb-utobb muszaly lesz.Kivancsi leszek mi lesz ennek a vegkifejlettje.
2011. okt. 30. 03:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem akarok vészmadárkodni, de ha babás is lennél, az előtej ilyenkor még nem jelentkezik. Szóval szerintem nem attól van.

Egyébként ha csináltatott vérből hcg tesztet,akkor abból lehet látni,hogy terhes vagy vagy nem.

Szerintem más állhat a háttérben. Keress fel egy másik dokit!

2011. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szanka ***** válasza:
Tévedés!!! Előtejszerű váladékja volt bnőmnek a 8-héttől. Aztán elmúlt neki!! Csinálj tesztet!
2011. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd kiderul,szerdan csinalok tesztet.Egyebkent a dokim szegeden az egyik legjobb nogyoszasz nem vele van gond.
2011. okt. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!