Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sok pattanás jön ki rajtam,...

Ha sok pattanás jön ki rajtam, az inkább a mensitől lehet majd, ha megjön, vagy tapasztalta már valaki, hogy a terhesség egyik jele volt?

Figyelt kérdés
Alapból nem vagyok pattanásos, de most hol itt jön ki rajtam, hol ott, főleg az arcomon. Olvastam már itt, hogy kérdezték, de most nem találtam meg, ezért kérdezem megint, és ne haragudjatok érte!Remélem nem tartjátok idiótának a kérdésemet, és lesznek akik válaszolnak is rá. Előre is köszönöm!
2009. máj. 5. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én mensi elött szoktam kipattogni egy héttel szóval mikor megjelenik az első pattim onnantól kezdve tudom hogy megint nem sikerült a babó....és sajna mindig bejött....:-((((

2009. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszodat :) Remélem egyszer majd Neked is sikerül...meg persze majd nekem is :))) ..akár pattanással , akár anélkül.
2009. máj. 5. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző terhességnél még a pozitív teszt előtt feltűnt, hogy csúnya lett a bőröm. Alapvetően nincsen gond a bőrömmel, így nem is értettem mi lehet a gond. Aztán a terhesség alatt ez még inkább fokozódott. Szóval akár ez is lehet...
2009. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm Neked is, hogy írtál! Akkor 1:1 a mensi és a terhesség aránya.
2009. máj. 5. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha mensi előtt nem szoktad ezt tapasztalni, akkor az arányt a terhesség felé tolnám el. De magadhoz viszonyíts!

Nekem mensi előtt pár nappal mindig megjelent egy-két darab, főként az államon. Mikor várandós lettem, akkor azt tűnt fel, a teszt előtt, hogy más lett a bőröm. Sok apró pici pattanás lett rajta, nem az a nagyobb göb mint mensi előtt. A bőröm is fényesebb, zsírosabb lett és határozottan kezelhetetlennek, csúnyának láttam.

A 8. héttől kezdett szépülni, most szinte ragyog az egészségtől, bár még mindig van néhány apróbb pati.Kisimult a bőröm és puhább is lett.

2009. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is problémás volt a bőrőm, sok apró és néhány nagyobb pattanás is, ami a mensi előtt fokozottan jelentkezett. Most úgy tűnik sikerült a baba, és olyan sima az arcom, mint ovodás koromban:-))
2009. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a pattanások mástól is előjöhetnek. Olajos magvak, hormonváltozás, meleg. Én 19+4 hetes vagyok, de nemhogy szépülne a bőröm, hanem egyre több pattanás jelenik meg mindenhol. Hátam, mellkasom, arcom. De nem előjelként jöttek elő, hanem fokozatosan, úgy a 10. hét körül kezdődött. Mindenkinek mások a tünetek is, én pl. az első időszakban összesen 3szor voltam rosszul, azóta sincs semmi bajom a pattikon kívül. Van, aki meg végighányja az egész terhességet.

Azért én a helyedben mindenképp tesztelnék, biztos, ami biztos.

2009. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek a pattanás jelezte a babát 2x is.
2009. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, és, hogy nem írtátok, hogy milyen buta kérdést tettem fel. De akkor ezek szerint más is figyelte a változásokat, akár mensi, akár baba előtt. :)

2009. máj. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!