Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogyókura mennyire befolyáso...

A fogyókura mennyire befolyásolja azokat a hormonokat amik a teherbeeséshez kell?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha túlsúlyos vagy, akkor ez segíthet, ha normál testalkatú, vagy amúgy is túl vékony, akkor viszont inkább hátráltat.
2011. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta.
2011. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én tavaj nyáron a babaprojekt előtt fogyóztam, 77-ről lefogyram 70 kg-ra. Utána rögtön elsőre összejött a baba.

Persze akkor már nem fogyóztam amikor elkezdtünk próbálkozni :)

2011. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első babára vártunk 4 évet,majd nem fogyokúrával,hanem költöztünk,stb,fogytam 5 kilót,a következő ciklusban teherbe estem.Aztán jó sok súlyfelesleg,87 kiló voltam,3 évig voltunk a tesóügyön,de semmi,majd fogytam 12 kilót,rögtön a kövi hónapban megint terhes voltam,csak sajnos beteg lett,nem maradt meg.ennek 1 éve,és nem sikerült megint,hát fogyózni kezdtem,4 kiló ment le,és a következő hónapban...:)Még friss,4+5 vagyok,remélem most minden rendben lesz,de hát miért is ne lenne:))))
2011. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az utolsó válaszolónak pedig először sajnálom hogy elvesztetted a babát de meg persze gratulálok is a másik babádhoz és azt kivánom hogy minden rendbe legyen és sok boldogságot és kellemes babavárást kivánok.
2011. nov. 1. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!