Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekes helyzet, babára...

Érdekes helyzet, babára gyúrunk, de furcsa változás jött. Tapasztalatok esetleg hasonló esetben?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú,de leírom,hogy érthető legyek:

Sajnos volt egy abortuszom lassan 5 éve,veszélyeztette az egészségemet az akkori terhesség,de azóta a helyzet rendeződött.Párommal most próbálkozunk 3. alkalommal a babával. Már kb 2 éve nem szedek gyógyszert,ha minden igaz,akkor teljesen kiürült a szervezetemből. A projekt legelején elmentem nőgyógyászhoz,mert már 1,5 éve nem voltam. Megvizsgált mindent rendben talált,de azért küldött mintát laborba.Itt fontos megjegyeznem,hogy a ciklusom szépen beállt 27-28 napra.Mióta nem gyógyszerezek 1szer késett 2 napot,de előbb soha nem jött meg. Szept. 22-én voltam az orvosnál, 25-26-ra nem vártam,de 23-án megjött. Soha nem jött meg idő előtt,amióta megvan,ezért is furcsállottam.Teszteltem 22-én délelőtt,de negatív lett.Még aznap délután volt egy minimális barnázásom. A dokihoz visszamentem a következő héten az eredményem miatt és mondta,hogy valami minimális értékváltozás van a leleteim szerint,ezért ír fel antibiotikumot.Mikor rákérdeztem beteg vagyok e,azt mondta igazából semmi bajom,csak a megelőzés miatt kell a gyógyszer, a teherbeesést sem befolyásolja.Nem váltottam ki a gyógyszert,egyéb okok miatt. Tudom hülye voltam. Azóta megjött még egyszer,szintén jó 2 nappal előbb. A baba projektet nem hagytuk abba,de az első alkalommal nagyon rágörcsöltem,most meg igazából nem gondolok semmire,tudom a körülbelüli PÉ-met és akkor jobban ráhajtunk,de ennyi. Az elmúlt két mensim furcsa volt,előbb is jött meg,és mindkettő előtt egy nappal barnáztam,ami szintén nem volt ezidáig.

Igazán nem tudom,hogy tünetek e,de mostanában sokat járok pisilni,és van,hogy este rám tör a hányinger. A dokim sajnos szabin van jövő hétig,de utána mindenképpen felkeresem. Tesztelni nem merek,de lehet,hogy jobb lenne.Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?


2011. nov. 2. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mért nem mersz tesztelni? Teszteljél! Itt senki nem tudja megmondani, hogy terhes vagy-e!
2011. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Teszt, teszt és teszt. Én is csak ezt tudom mondani.
2011. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem azt kértem,hogy jósoljatok nekem,hanem azt kérdeztem,volt e esetleg valaki már ilyen helyzetben?Illetve a tapasztalatokra vagyok kiváncsi.
2011. nov. 2. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jósoltunk naná, azt nem lehet. De a teszt sokat segít ilyenkor, egyáltalán nem bántásból írom.

Lehetsz terhes, de lehet hogy csak egy hormonális változáson mész keresztül.

Mivel eddig mindig pontos volt a mensid, és babát is akartok, ezért reméljük baba van a dologban.

2011. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én se rosszból írtam a kommentet,de kicsit kétségbe is vagyok esve.Reménykedek,de ha nem lesz pozi a teszt,akkor félek,hogy baj van. Nekem az furcsa,hogy pont azóta van így,mióta babát szeretnénk.Mivel az első teszt negatív lett,ezért gondoltam,hogy nem lehet baba,de azóta végülis eltelt pár hét...
2011. nov. 2. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól látod, nagyon rágörcsölsz. Nem lehetne csak úgy élveznetek a szexet lesz ami lesz alapon?

Meglátod gyorsabban összejön, mint úgy, hogy felesleges elméleteket gyártasz és stresszeled magad.

Lazíts, élvezd az életed a pároddal, jönni fog a baba is meglásd.

Sok sikert kívánok.

2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is tesztelj, mert addig feleslegese aggódsz.
2011. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? terhes voltál?
2011. nov. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!