Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatok voltak...

Milyen vizsgálatok voltak missed. Ab. után, hogy kiderüljön mi volt a gond?

Figyelt kérdés
Pénteken volt a műtétem 6.5 hetesnél nem fejlődött tovább. Van cukorbetegség a családunkban, így IR is szóba jöhet. Kitől kérjem ezeket a vizsgálatokat?
2011. nov. 7. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem a nőgyógyászoddal kell megbeszélni. Nekem volt 1 missed ab-om, de semmi kivizsgálás nem volt utána, csak a kontroll. Utána újra terhes lettem és minden problémamentes volt. Úgy tudom, hogy 1 ilyen eset után még nem nagyon kapkodnak sajnos az orvosok, mivel nagyon sok terhesség szakad meg főleg a korai szakaszban. :S Ha úgy érzed a doki nem törődik vele eléggé, akkor elmehetsz magándokihoz is, akkor ő talán jobban figyelembe veszi a lehetőségeket.
2011. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magándokihoz járok 2 hét múlva megyek kontrollra, akkor neki megemlítem a dolgot, hátha elküld kivizsgálásra.
2011. nov. 7. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmilyen vizsgálat utána azt mondta a dokim, hogy ha ne adj Isten újból előfordul akkor kezdenek el kivizsgálni. Mivel annyira gyakori a vetélés, csak ugye valaki észre sem veszi, valakinél spontán megy és vagyunk mi Missed Ab.-osok. Aztán amikor újból terhes lettem egyből kaptam a progeszteront a 12. hétig és hála az égnek minden oké volt. Most 1 éves a fiam.
2011. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem csak szövettan volt...
2011. nov. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 missed abom volt, és a mi családunkban is van több cukorbeteg is mégsem volt IR. Viszont voltam hormonvizsgálaton, méhtükrözésen, a férjem spermavizsgálaton, és Torch-on. Semmi nem derült ki, hogy mi volt a gond. De az azt követő terhességem végre problémamentes volt.
2011. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!