Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok-első konzultáció? És...

Kaálisok-első konzultáció? És még pár kérdés.!

Figyelt kérdés

A párotok is ment vagy csak egyedül mentetek????Vittétek gondolom a leleteket..és még mit????Fél évnél régebbi leletet tényleg nem fogadnak el??Csak a HSGt?

És mégegy tényleg nem fogadnak el hálapénzt ott???



2011. nov. 11. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen a párodnak is kell mennie mert bár egyedül is mehetsz de jobb ha ő is hallja amiket az orvos mond és persze a gyerekvállalás közös dolog így neki is ott a helye!Csak a leleteket kell vinni és igen,csak fél éven belüli eredményeket fogadnak el!Az első alkalommal alá íratnak egy papírt amiben szerepel,hogy HÁLAPÉNZT NEM FOGADNAK EL!

Egy javaslat:A lapon lehet választani,hogy minden vizsgálatot a kaálival csináltattok vagy részben a kaálival részben más intézménynél végeztetitek a vizsgálatokat!Válasszátok a részben a kaáliban...mert vannak vizsgálatok amiket háziorvossal vagy sztk-ban is meg csináltathattok így sokat lehet spórolni!

2011. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Minden úgy, ahogy az első hozzászóló írta. :-)

A hálapénzhez annyit tennék hozzá, hogy az orvosok kirúgás terhe mellett nem fogadhatják el. Nincs is rá szükségük, őket megfizeti rendesen a Kaáli. :-) Még sok más pozitívumot tudnék róluk írni, de majd úgyis tapasztalni fogjátok. :-)

2011. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A hálapénzről annyit, hogy az én dokim elfogadta:D

Tényleg hálás voltam neki, hogy megszülhettem a kislányunkat!

Amúgy az első válaszoló mindent jól leírt!

2011. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szia Manka!Én vagyok,tudod,akivel "összevitatkoztunk" az endrológuson és megkerestem a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2011. nov. 12. 17:39
 5/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Remélem minden rendben lesz és utolsó:gratulálok a lányodhoz,hálapénz ide vagy oda!

2011. nov. 12. 17:40
 6/24 Manka68 ***** válasza:

Szia!

:-)

Mi a helyzet veletek most?

2011. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta sincs semmi és a mostani kérdésemből láthatod,megyünk a kaáliba..!Tudom te is oda jársz,Sajgó dokihoz veled mizu???

2011. nov. 13. 20:23
 8/24 Manka68 ***** válasza:

Sajnos már három sikertelen lombikon vagyunk túl. A doki most elküldött még plussz vizsgálatokra, csak akkor futunk neki a következő lombiknak, ha ezek rendben vannak. Mennem kell laparra, méhtükrözésre, néznek véralvadási problémákra és mennünk kell genetikára. És persze az endodoki, hogy mi van most az inzulinommal. :-)

Választottatok már dokit? Mikor mentek?

2011. nov. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szia Manka!Sajnálom,hogy már a harmadikon vagy túl,persze menj el azokra a plussz vizsgálatokra és téged "ismerve" nem adod fel és ez így helyes!

Én még 3 hét múlva megyek és Dr Krizsához!Utána olvastam itt a neten és a dokim is őt ajánlotta!

2011. nov. 15. 09:40
 10/24 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ott minden doki profi, és nagyon kedves, Krizsa is. :-) Mi majd márciusban megyünk a következő lombikra, a vizsgálatok nekem elvileg meglesznek a jövő héten, remélem, végre kiderül, mi a gond. Majd írjátok meg a fejleményeket, lehet hogy majd találkozunk a váróban. :-)

2011. nov. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!