Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem az a problémám hogy a...

Nekem az a problémám hogy a barátommal multkor pettingeltünk (ujjazás és "verés" történt) és lehetséges hogy nekem egy kis sperma bement, de én még szűz vagyok, akkor lehetséges, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Aprócskát meg vagyok döbbenve, egyrészt miért is ribancoztok le egy szűz lányt? Másrészt szerintem is törölni kellene az ilyen hozzászólásokat! Amikor nekiáll az ember szexuális életet élni mindentől parázik, nehogy teherbe essen,főleg,ha tizenéves. Én is így voltam. Persze, hogy tudja, hogy úgy nem lehet gyerek, csak szerintem arra gondolt a kérdező, ha a srác kezéről bement. De ha kezére került, a levegőn elpusztulnak a spermák. Na mindegy ezeket az ember innen-onnan tudja, de mégis fél. Főleg, ha belénevelik, hogy mennyire gáz, ha úgy maradsz kislányom. Ne ítélkezzetek felette, mert hamar vissza tud ám ütni ez a dolog. Mondjuk a ti gyerekeitek sem biztos, hogy az első pillanatban szólnak, hogy "anyuka szexelek". Képzeld én már legalább fél éve szedtem a fogigátlót, mikor nem paráztam folyton azon, hogy nehogy terhes legyek. Mert hát mekkora szégyen lenne, hogy 17 évesen úgy maradok. Szerintem meg ti is elkezdtétek valahol. Vannak akik mindenen paráznak, valaki meg fűvel-fával, aztán hol érdekli, ha terhes lesz, végülis ki is lehet kapartatni. Nem csajok? Én megnéztem róla egy felvételt, és elbőgtem magam... Kérdezőnek üzenem, hogy szerintem irass fel gyógyszert, meg jó lenne ha beszélgetnél anyukáddal egy kicsit ezekről a dolgokról. Meg tényleg nagyon sok oldal van, ahol utána nézhetsz a dolgoknak. :)
2009. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó előtti válaszadó vagyok.


Nem, nem dícsérem meg azért mert tudatlan és nem tartom helyesnek, hogy így pettingel - szexel, kvázi tudatlanul.


Ellenben, hamár ide fordult segítségért, akkor gondolom otthon nem olyan a légkör, hogy kérdezni merjen. A kortásai kb. olyan szinten lehetnek értesültek mint a kérdező, tehát lehet hogy jobb is ha nem kérdezi őket, így jobbnak láttam érdemben és segítőkészen válaszolni neki.


Mondjuk az tuti gáz, hogy leribancoztok egy szűz lányt látatlanban, csak mert szexről mer kérdezni! Majd ha lesz egy lányod akkor is gondolkozz el ezen... bár ha marad ez a stílusod akkor tőled tuti nem fog semmit se kérdezni és majd fórumokról - innen-onnan szedi össze a félinformációkat.


Kislány, nincs semmi baj. Gondold meg mit csinálsz és várj addig amíg TE nem érzed magaad felkészültnek. Ha egy mód van rá beszélj anyukáddal vagy vmilyen felnőtt nővel akiben megbízhatsz és olvass utána a dolgoknak, olyan oldalakon ahol ORVOSOK írnak. Ha normális párkapcsolatban vagy (remélem erről van szó) gondolkodhatsz fogamzásgátlóban, ha nem akkor mindenképpen használj óvszer. Utóbbi amúgy is jobb, ha felelősségteljesen használjátok, mert nem terheli felesleges hormonokkal a fiatal szervezeted.

2009. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Csak azt nem értem, hogy aki hasznos választ ad, azt miért kell lepontozni?
2009. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jóóó!Kérdezzen!Nem az itt a probléma,hanem ha már egyszer belekezdett,akkor nyilván van barátja és akkor miért nem olvas el egy felvilágosító könyvet!!!!Az megy anya nélkül is nem?Azért az durva,h valaki ilyeneket kérdezzen!Csókoltatom az ügyes szüleit akiknek ez nyilván tabu téma!!!!
2009. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenki leírja a véleményét ezért kap mínusz pontot is úgy látszik!Illetve csak egy valaki ribancozta le nem mindenki!Nem hiszem,hogy többesszámban kéne erről beszélni!

Itt nem csak a kérdező kislány a hibás mert nem tájékozott a témáról hanem a szülő is!

2009. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!