Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megduzzadhatnak a melleim az...

Megduzzadhatnak a melleim az első menzesz kimaradás előtt vagy csak akkor, ha menstruálok?

Figyelt kérdés
késik a menzeszem és nem tudom,h lehetek-e terhes vagy csak idegesség miatt késik. mellduzzadás csak a terhesség későbbi szakaszában jelentkezhet ugye?
2011. nov. 19. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kimaradt, miért nem tesztelsz? A mellduzzadás az első tünetek között van.
2011. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tesztet csak legvégső esetben csinálok,mert szeretnék már babát, és minden teszt idáig nagyon elkeseritett és lehangolt
2011. nov. 19. 22:51
 3/8 A kérdező kommentje:
de azért köszi,h irtál
2011. nov. 19. 22:52
 4/8 A kérdező kommentje:
még csak holnap lesz az 5. napja,h késik és én nagyon reménykedek
2011. nov. 19. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
De az már elég! Tesztelj nyugodtan, jó esélyed van rá!
2011. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de volt már úgy is,h 8 nap késéssel jött meg,de akkor is megjött és most még csak az 5.nap lesz és olyan rosszul esik a kudarc
2011. nov. 19. 23:01
 7/8 A kérdező kommentje:
még nem merem,pedig hányingerem is van,de sajnos az is minden menstruáció alkalmával van
2011. nov. 19. 23:03
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a javaslatot,teszteltem és pozitiv lett végre
2011. nov. 22. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!