Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok ajánlani jó szülész-nőg...

Tudtok ajánlani jó szülész-nőgyógyászt Budapest belvárosában? Magándoki vagy sztk? Én nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy babát várok, még csak az 5. hetet fogom kezdeni, de lassan szeretnék dönteni a terhesgondozásról, szülésről. 7 hét körül tervezem, hogy orvoshoz megyek. Mivel eddig nem volt fogadott orvosom fogalmam sincs hova menjek, kit válasszak. Köszi a javaslatokat előre is!
2011. nov. 21. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem magándoki,igaz,hogy költségesebb de legalább tudod,hogy odafigyel és minden rendben lesz.

nővérem most a 7.hónapban van,ő Dr.Csemniczky Gusztávhoz jár,anyukám nála szülte az öcsémet is szerintem nagyon megbízható és árban is korrekt.

2011. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és gratulálok a babához!jó egészséget!
2011. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sote I-en szinte bármelyik dokit tudnám ajánlani. Nagyon jók. Krasznai doki, Silhavy, Lázár Levente, stb... :)

Gratulálok! Boldog és gondtalan babavárást!

2011. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához. Én Dr. Demendi Csabánál szültem. Magánrendelése a NYugtinál van, amúgy meg a SOTE II. főorvos. Maximálisn megvoltam vele elégedve, bármikor, bármilyen "hülye" kérdéssel hívhattam!
2011. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Krasznai István tényleg jó, őt én is csak ajánlani tudom! Sote I.sz klinika azt hiszem
2012. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!