Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elevitet azok is szedhetik...

Az elevitet azok is szedhetik akik nem terhesek, de majd 1 év múlva szeretnének babát?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hónappal a tervezett teherbeesés előtt kezd el szedni! 1 évvel előtte fölösleges pénzkidobás! De még úgy is jó,hogy na,jöhet a baba,elkezdem szedni!
2011. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy évvel előtte felesleges.

Próbálkozás megkezdésekor elég ha elkezded szedni.

Max. előtte 1 hónappal.

De 1 évvel előtte???? Minek?

2011. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert nem étkezek változatossan, nem eszek gyümölcsöt sem nagyon, mert nem vagyok oda értük, és gondoltam vennék valami vitamint, de ha már úgyis lassan babát szeretnénk akkor nem szednék más vitamint, hanem mindjárt az elevitet, végülis vitamin nem?
2011. nov. 23. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges! Egyébként sem lehet tőle hamarabb teherbe esni!
2011. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én három hónappal a tervezett teherbeesés előtt elkezdtem, szedtem 1.5 hónapig, de abba hagytam. Annyira megfogta a székletem, hogy már szenvedtem tőle.


Ha terhes lennék, nem tudom mit csinálnék. Most E-vitamint és folsavat szedek, mást nem...


De szerintem sima multivitamin is jó, ha mellé szedsz folsavat.

2011. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy sima multivitamin is előtte egy évvel. Én sem vagyok gyümölcspárti (bár mióta úton a pici elég soat eszem, még jól is esik), de lehet zöldségekkel helyettesíteni. Rengeteg káposztát meg hagymát fogyasztottam el. És télen feketeretket...
2011. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam anno ahogy te szeretnéd. Teherbeesés előtt egy évvel elkezdten szedni.Most tök mindegy, hogy ezt szeded, vagy bármelyik multivitamint. Sőt, ha teherbe akarsz esni inkább az elevitet szedd, mert a multiban sok vitaminnak, ásványi anyagnag nagyobb ,mennyiségét szeded be ami nem feltétlen jó a babára nézve, főleg hogy még nem tudod, hogy ott van.
2011. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az elevit elég drága, és ha nem vagy terhes, felesleges.

2011. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!